Start Arrow Projekty domówArrow Tradycyjne i nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej…

Tradycyjne i nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej…

Domy w zabudowie bliźniaczej mają formę dwóch budynków, które do siebie przylegają, a więc mają jedną wspólną ścianę. Najczęściej tzw. bliźniaki mają lustrzany układ. Można pokusić się o stwierdzenie, że domu te stanowią rozwiązanie pośrednie pomiędzy domem wolnostojącym a domem w zabudowie szeregowej. W naszej rozbudowanej kolekcji domów w zabudowie bliźniaczej znalazło się kilka atrakcyjnych projektów, wyróżniających się tradycyjną, jak i nowoczesną stylistyką. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt utrzymany w stylistyce tradycyjnej. Projekt ARC Jukka A1-BL z garażem CE (DOM OG3-29) to dom w zabudowie bliźniaczej, wyróżniający się prostą bryłą budynku, przykrytą dwuspadowym dachem. Segmenty budynku połączone są ze sobą garażami jednostanowiskowymi i salonem. Wnętrze domu podzielono na dwie praktyczne strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, znajdującej się na parterze, ulokowano: kuchnię, salon z jadalnią i toaletę. Na tej samej kondygnacji mieści się garaż jednostanowiskowy. W części nocnej natomiast, mieszczącej się na piętrze, zaprojektowano: trzy sypialnie, przestronną łazienkę i pralnię. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową. 

Z kolei projekt CPT HomeKONCEPT 52 B CE (DOM CP5-11) to nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, z płaskim dachem i z jednostanowiskowym garażem. Innowacyjne elementy architektoniczne, takie jak: płaski dach, liczne przeszklenia czy charakterystyczne belkowanie, okalające budynek, podkreślą nowoczesną stylistykę projektu. Dom ten podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Cześć dzienna, ulokowano na parterze, mieści w sobie: wiatrołap z pojemnymi szafami wnękowymi, jednoprzestrzenny pokój, łączący kuchnię, jadalnię i salon, a także niewielką toaletę. Na piętrze natomiast przewidziano strefę nocną, która zawiera: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i kotłownię, pełniącą funkcję pralni. Biała elewacja budynku, łączy ze sobą drewniane i betonowe elementy. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 2, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty