Start Arrow Wiadomości Arrow Trend alert: Grey + Beige = GREIGE

Trend alert: Grey + Beige = GREIGE

Wybór kolorystyki wnętrz tylko pozornie wydaje się łatwym zadaniem. Jeśli wahasz się pomiędzy modnym beżem i klasyczną szarością, na ratunek przybywa GREIGE – gorący trend 2021 roku!

Kochasz modny beż, ale nie wyobrażasz sobie aranżacji bez odrobiny eleganckiej szarości? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest GREIGE, czyli przybrudzony szarością beż, dobrze komponujący się zarówno z chłodnymi, jak i ciepłymi barwami. To idealny odcień dla tych, którzy pragną osiągnąć we wnętrzu harmonię i równowagę.

HARMONIJNE POŁĄCZENIE

Szarość jest spokojna, niezbyt rzucająca się w oczy, i łatwo zestawiać ją z innymi barwami. Ze wszystkimi tworzy udane kompozycje, także z beżem, który tak jak ona jest neutralny. Ten duet to idealne rozwiązanie dla osób ceniących stonowane aranżacje o nieprzemijającej urodzie, wpisujące się w aktualne trendy.

GREIGE: PALETA BARW

Warto pamiętać, że jeśli chcemy osiągnąć harmonijny efekt, należy zestawiać ze sobą kolory w tej samej tonacji, na przykład: odbierany jako chłodny beż z kroplą szarości możesz połączyć z ciemnymi, przybrudzonymi odcieniami tej barwy, tzw. taupe, i szarościami, od jasnych po ciemne, jak również z brązami czy kremową bielą.

Westwing Polska

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 9, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty