Start Arrow Wiadomości Arrow Trwałe i eleganckie oprawy halogenowe

Trwałe i eleganckie oprawy halogenowe

Firma OSRAM wprowadza na rynek oprawy halogenowe Noxlite. Rodzina produktów wykonanych ze stali i matowego szkła obejmuje oprawy do oświetlenia zewnętrznego domów i alejek. Dzięki temu oferta OSRAM w tym zakresie będzie kompleksowa – wcześniej w sprzedaży pojawiły się oprawy LED Noxlite.

Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej halogenowe lampy Noxlite wyglądają estetycznie i są bardzo trwałe. Mają regularny rozsył światła, a ich stopień ochrony to IP44. Charakteryzują się ciepłobiałą barwą światła (2700 K), a ich moc – zależnie od modelu – to 20 lub 28 W.

W skład nowej gamy wchodzą oprawy Noxlite Halogen Slim Wall i jej odmiana z dwoma punktami świetlnymi – Duo Slim Wall. Dzięki niewielkim wymiarom możne je montować przy wejściach i na balkonach, świetnie nadają się do oświetlenia ogrodu. Gamę uzupełnia oprawa Noxlite Halogen Cylinder Wall, z okrągłym kloszem, dostępna także w wersji z czujnikiem ruchu – Cylinder Sensor Wall.

Druga grupa nowych produktów to oprawy do oświetlenia alejek. Lampa Noxlite Halogen Cylinder Ground Short (o wysokości 323 mm) świetnie sprawdzi się np. na ścieżkach i trawnikach, z kolei odmiana Ground Long będzie lepsza w miejscach, gdzie wymagane są wyższe oprawy – jej wysokość to 647 mm.

W lampach Noxlite znajdują się żarówki halogenowe OSRAM Eco, na trzonku G9 i GU10, w zależności od modelu. We wszystkich oprawach Noxlite Halogen (z wyjątkiem sterowanej czujnikiem ruchu) jest możliwość regulacji strumienia świetlnego źródeł.

Oprawy z rodziny Noxlite dostępne są także w technologii LED. Dziś cała oferta uwzględnia kilkanaście modeli o różnych mocach, temperaturach barwowych, wykorzystujących pożyteczne funkcje sprawdzające się w codziennym zastosowaniu. Są to m.in.: reflektory z czujnikiem ruchu, oprawy do oświetlenia ścieżek i tarasów, oprawy montowane w podłożu, reflektory ogrodowe, oprawy naścienne, do oświetlenia dekoracyjnego, czy iluminacji ścian.

(fot. OSRAM)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (222)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 28, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje