Start Arrow Wiadomości Arrow Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena – ascetyczna forma, bogactwo możliwości

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena – ascetyczna forma, bogactwo możliwości

W dziedzinie aranżacji wnętrz proste rozwiązania często są najlepsze i dają najbardziej spektakularne efekty. Doskonałym tego przykładem jest nowa umywalka nablatowa Dokos biały połysk marki Invena. Minimalistyczny design i nieskazitelnie biały kolor, a do tego wyjątkowa funkcjonalność, czynią z niej idealną propozycję do każdej łazienki – zarówno tej urządzonej klasycznie, jak i nowocześnie.

Dokos biały połysk marki Invena

Łazienka należy do tych domowych pomieszczeń, w których porządek i ład mają największe znaczenie. Przede wszystkim chodzi tutaj o higienę, ale nie można zapominać również o wrażeniach estetycznych. Lśniące czystością blaty, idealnie wypolerowane lustro oraz błyszcząca armatura wprowadzają do wnętrza harmonię i uprzyjemniają codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Nowa umywalka Dokos biały połysk marki Invena to propozycja, która znakomicie wpisuje się niemal sterylny klimat jasnych i czystych łazienek. Jej gładka, symetryczna linia oraz kształt przypominający soczewkę, zachwycają minimalistyczną prostotą i subtelną elegancją, a nieskazitelna barwa dodaje całości charakteru. Chociaż wydaje się to dość niezwykłe, to właśnie kolor – niczym niezmącona biel o efektownie połyskującym wykończeniu – stanowi największą siłę tego modelu. Dzięki niemu umywalka przyciąga spojrzenia i zawsze sprawia wrażenie higienicznie czystej.

Sposób na harmonię we wnętrzu

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk o średnicy 40 cm to najnowsza propozycja ze znanej i lubianej rodziny produktów marki Invena. Spójny design wszystkich modeli z tej linii sprawia, że poszczególne elementy armatury i ceramiki można ze sobą dowolnie łączyć, jednocześnie zachowując aranżacyjną harmonię. Jeżeli chodzi o umywalkę Dokos biały połysk to najbardziej efektownie prezentuje się ona w połączeniu z wysoką baterią o białej barwie i chromowanych dodatkach lub też  w zestawieniu kontrastowym – z armaturą grafitową. Minimalistyczna forma daje jednak użytkownikom niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Nowy produkt marki Invena z równym powodzeniem zamontować można w nowoczesnych, ascetycznie urządzonych łazienkach, jak i w pomieszczeniach o bardziej tradycyjnym klimacie. Lśniąca bielą misa umywalki ustawiona na drewnianym blacie lub metalowym stelażu z pewnością będzie nie tylko funkcjonalnym elementem przestrzeni, ale również niekwestionowaną ozdobą wnętrza.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 4, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty