Start Arrow Wiadomości Arrow Unikalne a zarazem funkcjonalne rozwiązania, czyli Radaway na Targach Cersaie

Unikalne a zarazem funkcjonalne rozwiązania, czyli Radaway na Targach Cersaie

30 września zakończyły się Międzynarodowe Targi Cersaie, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży ceramiki i wyposażenia łazienek. Firma Radaway jako jedyny polski producent kabin, obok 10 innych rodzimych marek, wzięła udział w tej prestiżowej imprezie. Marka pokazała m.in. nowatorski sposób na spersonalizowanie wystroju łazienki – grawer na szkle kabiny prysznicowej.

Odbywające się rokrocznie, od 34 lat, Targi Cersaie są czymś więcej niż tylko wystawą produktów. To wydarzenie, w trakcie którego rodzą się trendy, jakie będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie. Podczas tegorocznej edycji do Bolonii przyjechało ponad 106 tys. uczestników oraz 900 wystawców. Wydarzenie relacjonowało blisko 800 dziennikarzy z całego świata. Jak co roku najsilniejsze marki związane z branżą łazienkową pokazywały tam premierowo swoje produkty.

Stoisko Radaway na targach Cersaie

Radaway zaprezentował swoją ofertę na nowoczesnym stoisku o powierzchni 64 m2. Zielone akcenty na białym tle oraz powtarzający się graficzny motyw drzewa intrygował zwiedzających i skłaniał do wejścia do środka. – Za pomocą drzewa chcieliśmy podkreślić polskie korzenie firmy i pokazać ją jako mocną stabilną markę – tłumaczy Hanna Błaszak z firmy Radaway. – Zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie targami oraz naszą ekspozycją. Nowości, które prezentowaliśmy idealnie wpisały się w dominującą w tym roku modę na minimalizm oraz personalizację wnętrz – komentuje Hanna Błaszak.

Stoisko Radaway na targach Cersaie

Marka zaprezentowała swoje flagowe produkty, m.in. minimalistyczną kolekcję ARTA, eleganckie modele typu walk-in z serii Modo New, a także uniwersalne rozwiązanie dedykowane do małych łazienek – kabinę pięciokątną Essenza NEW PTJ. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się kabiny ozdobione grafiką wykonaną przy pomocy laserowego grawerowania. To najnowsza usługa Radaway, która umożliwia naniesienie na szkło kabiny dowolnych wzorów. Dzięki temu rozwiązaniu można w unikalny sposób spersonalizować nawet taki produkt, jak kabina prysznicowa. Klienci mogą wybierać spośród proponowanych przez producenta grafik lub sami zaproponować własny motyw.

Stoisko Radaway na targach Cersaie

Zgodnie ze swoją misją, dostarczania produktów poprawiających komfort życia, Radaway pokazał w Bolonii także innowacyjne rozwiązania zwiększające funkcjonalność kabin prysznicowych. Zaprezentował dożywotnią ochronę ShowerGuard, która skutecznie chroni przed osadzaniem się kamienia i nie wymaga odświeżania, oraz szkło o wyjątkowej jasności i przejrzystości – UltraClear. Jest to rozwiązanie dedykowane dla osób ceniących sobie maksymalną jasność i wierne oddanie barw w strefie prysznicowej.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 20, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: łazienka