Start Arrow Wiadomości Arrow Unikatowa podłoga w zasięgu ręki

Unikatowa podłoga w zasięgu ręki


Drewno jest surowcem o niezwykłych właściwościach – łączy w sobie piękno i trwałość, siłę i delikatność. To właśnie te cechy sprawiają, że od lat wykorzystywane jest do produkcji mebli czy podłóg, a jego zwolenników nie brakuje. Szczególnie dziś, w dobie jednorazówek i krótkotrwałych rozwiązań, warto zainwestować w ten wyjątkowy materiał na podłogę. Dlaczego? Nie tylko pozwoli cieszyć się nim przez długie lata, pięknie starzeć, dawać poczucie ciepła i komfortu, a do tego nigdy nie wyjdzie z mody. Dodatkowym atutem może być fakt, że taką podłogę można wykonać według własnego pomysłu.

Różnorodnością rozwiązań w kwestii drewnianej podłogi wyróżnia się marka Chapel Parket. Wszystkie produkty tworzone są z dębu europejskiego – jednego z najbardziej trwałych, a zarazem szlachetnych surowców. Produkty sygnowane tym brandem wytwarzane tylko na zamówienie, a możliwości niemal nieograniczone: ponad 50 odcieni, 4 selekcje drewna, deski w szerokości od 85 mm do nawet 385 mm, 3 rodzaje klepek, 10 wzorów kasetonów, 6 sposobów wykończenia drewna. Tyle teorii, a w praktyce – tak szeroka paleta pozwala na stworzenie ponad 60 tysięcy różnych produktów!

Warto zauważyć to właśnie inwestor już na wstępie decyduje o każdym elemencie i najdrobniejszych detalach. Do niego należy określenie cech produktu: od rodzaju użytego materiału (deski lite lub warstwowe), wyglądu (klepki, deski czy kasetony), przez szczegółowe wymiary, sposób wykończenia, w końcu finalnie po odcień. Wszystko po to, by stworzyć podłogę unikatową. Proces powstawania produktu rozpoczyna się w momencie złożenia zamówienia, stąd też pewność, że podłoga powstaje według indywidualnego projektu. Gotowe materiały nie są magazynowane tylko od razu trafiają do inwestora.

W ciągu swojej niemal 20 letniej działalności Chapel Parket na polskim rynku, marka zrealizowała mnóstwo różnych zamówień, z których kilka było nietypowych. Należą do nich m.in. dębowy podjazd dla niepełnosprawnych, dwubarwne podłogi, klepki w niestandardowych wielkościach czy podłoga o różnych szerokościach desek. 

Chapel Parket

Źródło:Chapel Parket


Wszystkie komunikaty (7748)

Dodane przez: AdventureMedia

Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 28, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe podłogi i posadzki