Start Arrow Wiadomości Arrow Uniwersalna maszyna do odśnieżania

Uniwersalna maszyna do odśnieżania

Najlepszym urządzeniem do usuwania śniegu, ze względu na krótki czas wykonywania pracy i jej sprawny przebieg oraz minimalny wysiłek fizyczny – jest odśnieżarka. Przykładem maszyny uniwersalnej, służącej do odśnieżania powierzchni małych i średniej wielkości jest odśnieżarka Honda HS 622.

HS 622 należy do grupy odśnieżarek z układem gąsienicowym, zapewniającym dobrą przyczepność do podłoża i łatwe kierowanie, dlatego maszyna może też być wykorzystywana na nierównym terenie. Służy przede wszystkim do szybkiego odśnieżania i jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla właścicieli posesji, którzy odśnieżaniu nie mogą poświęcić zbyt dużo czasu oraz dla profesjonalistów – zarządców, administratorów nieruchomości oraz firm specjalizujących się w tego typu usługach.

Honda HS 622 najlepiej sprawdza się na powierzchniach średniej wielkości. Jest wyposażona w paliwo-oszczędny czterosuwowy silnik spalinowy o mocy  4,8 KM z układem automatycznej dekompresji zapewniający uruchomienie w niskich temperaturach, zbierak o szerokości 55 cm, dwustopniową skrzynię biegów z biegiem wstecznym, elektryczny rozruch silnika i reflektor. Jest to maszyna wydajna – może przerzucić do 37 ton  śniegu na godzinę i na odległość do 14 m, sprawna i łatwa w obsłudze oraz manewrowaniu. Natomiast reflektor podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy każdych warunkach.

(Odśnieżarka Honda HS 622)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (7427)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 9, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Komentarze

Najnowsze komentarze

mipel Odpowiedz 2014-09-30 22:58:52

ja polecam jednak odśnieżarki snapper - to jest uznana marka wśród tych urządzeń: ibopl.pl/shop-odsniezarki-snapper/1/292/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród