Start Arrow Wiadomości Arrow Uniwersalny uszczelniacz do materiałów budowlanych

Uniwersalny uszczelniacz do materiałów budowlanych

Innowacyjna SPEC Mocna Spoina, przeznaczona do uszczelniania i wypełniania połączeń różnych materiałów budowlanych, objęta jest aż 7-letnią gwarancją producenta. Silna masa do spoinowania i uszczelniania dedykowana jest do wszelkiego rodzaju prac budowlanych w gospodarstwach domowych, a także dla budownictwa i przemysłu. To co wyróżnia produkt to fakt, iż jest on dwukrotnie silniejszy od tradycyjnych silikonów dostępnych na rynku.

(Cena brutto: 22,05 zł)

Mocna spoina, to modyfikowany, wysoce zaawansowany technologicznie uszczelniacz, który charakteryzuje się ponad dwukrotnie większą wytrzymałością niż tradycyjne spoiny silikonowe dostępne na rynku. Produkt przeznaczony jest do uszczelniania i wypełniania połączeń różnego rodzaju elementów z ceramiki, szkła, porcelany, drewna, a także do betonu, metalu, kamienia, cegły, tynków, poliuretanu oraz innych tworzyw sztucznych.

Dzięki swojej wytrzymałości we wszystkich płaszczyznach i odporności na zrywanie, SPEC Mocna Spoina szczególnie zalecana jest do uszczelniania i wypełniania elementów, które są regularnie wprawiane w ruch, dociążane lub znajdują się w wilgotnych miejscach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i zabezpieczeń antykorozyjnych nie powoduje korozji nawet na niezabezpieczonym metalu czy betonie.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (492)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 24, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty