Start Arrow Wiadomości Arrow Urok czarnego szkła – nowoczesne okapy od Ciarko Design

Urok czarnego szkła – nowoczesne okapy od Ciarko Design

Szklane akcenty, m.in. ze względu na walory estetyczne, to pożądane elementy wystroju wnętrz. Czarne szkło coraz częściej stosowane jest także przy aranżacji pomieszczeń kuchennych. Szklane, czarne, o nowoczesnym designie okapy kuchenne znajdziemy w ofercie Ciarko Design – ekskluzywnej linii urządzeń dedykowanych najbardziej wymagającym użytkownikom.

Zjawiskowa Illumia

Eleganckie, nowoczesne wzornictwo, wyjątkowe parametry techniczne i zaawansowana technologia – tak w skrócie można opisać model Illumia – flagowy produkt marki Ciarko Design. Okap wykonany został z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w nowatorskie oświetlenie LED umieszczone w regulowanym ruchomym profilu. Illumia to jednak nie tylko modne wzornictwo, ale także szereg nowatorskich rozwiązań. Bardzo wydajny, cichy i energooszczędny silnik pozwala na dokładne oczyszczenie powietrza w krótkim czasie. Całość uzupełnia timer, efektowne oświetlenie LED i intuicyjne sterowanie: za pomocą panelu dotykowego lub specjalnej aplikacji instalowanej na smartfonie. Bezszczotkowy silnik na pierwszym biegu zużywa do 90% mniej energii niż standardowy silnik o podobnej wydajności.

Okap kuchenny Illumia Black Ciarko Design

Illumia Black Ciarko Design

Potężny Magnus

Oryginalny kształt, niestandardowe wymiary i energooszczędny silnik – Magnus to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Prostokątną formę urządzenia wyróżniają efektowne wcięcia na przednim panelu, który wykonany został z wysokiej jakości hartowanego czarnego szkła. Okap może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg lub pochłaniacz. Czterostopniowy zakres prędkości, niski pobór mocy i bardzo wydajna praca – urządzenie pod swoją elegancką powłoką skrywa naprawdę duże możliwości. Magnus posiada sensor zapachu, którego działanie opiera się na trzech czujnikach: czystości powietrza, wilgotności i temperatury. W zależności od zmiany wartości tych parametrów, następuje automatyczna zmiana poszczególnych biegów i dostosowanie pracy okapu do warunków panujących pod okapem.

Cena: 4 590 zł

Okap kuchenny Magnus Black Ciarko Design

Magnus Black Ciarko Design

Nowatorski Citro X

Wyjątkowy design i ergonomiczna forma – Citro X już z daleka przykuwa wzrok. Obudowa w postaci czterech płaskich płaszczyzn z czarnego szkła to niewątpliwy wyróżnik okapu. Urządzenie znakomicie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem. Citro X to, obok niewątpliwych walorów estetycznych, także świetne parametry techniczne i najwyższa funkcjonalność. Urządzenie jest bardzo wydajne – błyskawicznie filtruje powietrze w kuchni, a dzięki cichej pracy nie wpływa niekorzystnie na komfort osób przebywających w pomieszczeniu. Co jeszcze? Timer, oświetlenie LED, bardzo intuicyjne sterowanie oraz możliwość pracy w dwóch trybach: jako wyciąg lub pochłaniacz.

Cena: 2 090 zł

Okap kuchenny Citro X Black Ciarko Design

Citro X Black Ciarko Design

Źródło:Ciarko Design

Ciarko Design
Wszystkie komunikaty (6575)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 4, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty