Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Urządzamy i ozdabiamy pokój malucha

Urządzamy i ozdabiamy pokój malucha

Gdy urządzamy pokój dziecka, pamiętajmy, że najważniejsze jest jego zdanie. Starajmy się przede wszystkim umieszczać w pokoju elementy, które mu się spodobają. Mimo to, jak najbardziej możemy mu coś podsunąć, lub zasugerować – mowa tu zwłaszcza o młodszych pociechach. Oto kilka propozycji ozdobnych elementów.

Zobacz także:

Ściany w pokoju dziecka możemy jak najbardziej ozdobić zarówno wzorzystymi tapetami, jak i fantazyjnymi malunkami. Jedyną granicą jest wyobraźnia nasza i naszej pociechy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć ze sobą kilka rodzajów tapet, co w "dorosłym" wnętrzu nie zawsze jest dobrze widziane

Autor: Domalux

Dywanik z wizerunkiem sympatycznej sowy wygląda świetnie, zwłaszcza gdy utrzymany jest w podobnym kolorze, co ściany w pokoju dziecka.

Autor: Kids Town

Staroświeckie zabawki, takie jak koń na biegunach, powoli wracają do łask. Możemy odnowić starocie z których sami korzystaliśmy, jeśli oczywiście nie są zbyt zniszczone. Warto do tego celu użyć specjalnego, bezpiecznego lakieru.

Autor: Domalux

Farba tablicowa to rozwiązanie, dzięki któremu możemy w łatwy sposób ozdobić meble w pokoju dziecka. Na zdjęciu możemy zobaczyć jej ciekawe wykorzystanie - do namalowania na stoliczku planszy do gry w warcaby.

Autor: Benjamin Moore

Gdy urządzamy pokój dziecka, warto pomyśleć o niewielkiej tablicy. Może ona nam pomóc, gdy tłumaczymy pociechom zadanie z matematyki, ale może też pełnić rolę ozdobną - dziecko może samo namalować na niej obrazek i w dowolnej chwili go zmienić.

Autor: Pinio

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Urządzamy pokój dziecka - jakie są najnowsze trendy? | www.Dom.pl Odpowiedz 2013-01-22 04:31:46

[...] Urządzamy i ozdabiamy pokój malucha [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty