Start Arrow Wiadomości Arrow W służbie higieny i czystości – antybakteryjne przyciski marki TECE

W służbie higieny i czystości – antybakteryjne przyciski marki TECE

Srebro koloidalne znajduje zastosowanie w wielu obszarach życia. Odgrywa przy tym ogromną rolę – jego aktywne jony likwidują bowiem ponad 99% bakterii, grzybów, wirusów i pleśni. Firma TECE, w trosce o komfort, bezpieczeństwo i higienę użytkowników, wprowadziła do oferty antybakteryjne przyciski spłukujące.

Srebro na wagę złota

Innowacyjne technologie, doświadczenie oraz wiedza inżynierów firmy TECE posłużyły do stworzenia, spełniających najwyższe wymogi higieniczno-sanitarne, przycisków do spłuczek podtynkowych. Do wykorzystywanego w procesie produkcji tworzywa dodane zostały aktywne jony srebra, odpowiedzialne za hamowanie rozwoju drobnoustrojów. Ich gęste rozmieszczenie w całej masie surowca skutecznie przyczynia się do ochrony przed bakteriami przez cały okres użytkowania przycisków. Właściwość ta jest szczególnie istotna w sytuacjach, kiedy z łazienki korzystają dzieci, które mają niższą odporność organizmu niż osoby dorosłe. Obecność jonów srebra powoduje, że nie ma potrzeby stosowania silnych środków dezynfekcyjnych.

TECEloop

TECEloop

Przyciski antybakteryjne marki TECE otrzymały atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny, a także certyfikat Sanitized Labor Burgdof w Szwajcarii.

TECEloop

TECEloop

Bezpieczeństwo w miejscach publicznych

Antybakteryjne przyciski marki TECE znajdą szczególne zastosowanie w miejscach publicznych, takich jak szkoły, przedszkola, szpitale, restauracje, gdzie użytkownicy toalet narażeni są na duże ryzyko kontaktu z drobnoustrojami. Zastosowane w produktach aktywne jony srebra niezwykle efektywnie hamują rozwój przenoszonych mikroorganizmów, gwarantując skuteczną ochronę antybakteryjną.

Design i minimalistyczna forma przycisków sprawiają, że rozwiązania oferowane przez markę TECE wpisują się w styl zarówno klasycznych, jak i bardziej wyszukanych aranżacji przestrzeni sanitarnych.

TECEloop

TECEloop

Przyciski uruchamiające do WC w wersji antybakteryjnej marki TECE:

TECEambia biały antybakteryjny (pojedynczy), cena netto 124,00 zł
TECEambia biały antybakteryjny (podwójny), cena netto 131,00 zł
TECEloop biały antybakteryjny, cena netto 184,00 zł

Przyciski uruchamiające do pisuaru w wersji antybakteryjnej marki TECE:

TECEloop biały antybakteryjny, cena netto – około 305,00 zł
TECEambia biały antybakteryjny, cena netto – około 256,00 zł

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 7, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty