Start Arrow Wiadomości Arrow Warszawski wieżowiec projektem roku

Warszawski wieżowiec projektem roku

Wieżowiec Warsaw Spire, realizowany przez Ghelamco, zwyciężył w kategorii Wybitny Projekt Architektoniczny Roku w Polsce, w konkursie Eurobuild Awards. Głosowanie odbyło się na żywo podczas oficjalnej gali Eurobuild w hotelu Hilton w Warszawie. Na wydarzeniu obecnych było 650 osób – przedstawiciele CEE branży nieruchomości, finansów i firm doradczych.

Eurobuild Awards to niezwykle ważne wydarzenie dla rynku nieruchomości w Polsce i CEE. Głosowanie na Wybitny Projekt Architektoniczny Roku w Polsce odbyło się na żywo, 8 grudnia. Zwycięski projekt Warsaw Spire to unikalny kompleks biurowy realizowany przez Ghelamco Poland w centrum miasta.

 

(Warsaw Spire, fot. Ghelamco Poland)

W ramach kompleksu powstaną trzy budynki, w tym 220 m wieża i dwa budynki sąsiadujące o wysokości 55 m. Budowa projektu rozpoczęła się w połowie roku 2011.

 

(Warsaw Spire, fot. Ghelamco Poland)

Z połączenia stali i szkła powstaje przestrzenna, znakomicie doświetlona konstrukcja, która stanie się jednym z najbardziej charakterystycznych punktów panoramy miasta. Warsaw Spire będzie jednym z najlepszych biznesowych adresów w Warszawie, a nawet w Polsce.

 

(Warsaw Spire, fot. Ghelamco Poland)

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego, w którym krzyżują się najważniejsze arterie stolicy łącznie z drugą linią warszawskiego metra.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 12, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty