Start Arrow WnętrzaArrow Wąska łazienka. Jak ją zaaranżować?

Wąska łazienka. Jak ją zaaranżować?

Wąska łazienka jest trudna w urządzeniu. Jak ją zaaranżować, aby była funkcjonalna? Oto nasze wskazówki! Sprawdź i zainspiruj się!

Wąska łazienka z pewnością nie jest ustawna. Jej aranżacja nie należy do najłatwiejszych. Na całe szczęście istnieje kilka sposób, aby była w pełni funkcjonalna. Aby jak najlepiej zaaranżować wąską przestrzeń, należy dokładnie rozplanować wszystkie jej funkcje i strefy. 

Jakie triki powiększą optycznie wąską przestrzeń i sprawią, że będzie ona bardziej funkcjonalna? O tym poniżej…

Wyposażenie 

W wąskiej łazience najlepiej sprawdzą się: wisząca szafka umywalkowa oraz wisząca toaleta. Wyposażenie to zwiększy optycznie przestrzeń i nie przytłoczy jej. Pamiętaj, aby wybrać najmniejsze modele wyposażenia łazienkowego. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo miejsca. 

Optyczne powiększenie wąskiej łazienki 

Duże lustro, zamontowane na najdłuższej ścianie łazienki, optycznie powiększy wąską przestrzeń. Dobrze dobrane oświetlenie zaś sprawi, że wąska łazienka wyda się być większa. Oświetlenie ledowe wzdłuż podstawy wanny optycznie ją powiększy. 

Aranżacja krótszych ścian łazienki

Krótsze ściany łazienki należy w przemyślany sposób zagospodarować. Dzięki temu skrócisz prostokątną bryłę pomieszczenia. Na jednej ścianie zamontuj kabinę prysznicową, a na drugiej – pralkę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 27, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty