Start Arrow Wiadomości Arrow Wejściowe drzwi aluminiowe

Wejściowe drzwi aluminiowe

Eleganckie i solidnie wykonane drzwi aluminiowe Modern – o ciekawym wzornictwie i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu – oferuje firma Effector.

Drzwi zewnętrzne firmy Effector wyposażone są w ramę aluminiową z szybą jedno- lub dwukomorową oraz termoizolacyjnym wypełnieniem. Dostępne są zarówno w wersji anodowanej, jak i malowane, zgodnie z kolorystyką RAL lub w kolorach drewnopodobnych. Ościeżnica wykonana jest z profilu aluminiowego. Skrzydło wraz z ościeżnicą jest standardowo wyposażone we wkładkę termoizolacyjną. Izolacyjność termiczna wynosi od 1,3 W/(m2K). Maksymalne wymiary drzwi jednoskrzydłowych to  2400 mm (wysokość) i 1200 mm (szerokość). Cena za drzwi wynosi od 2 tys. zł netto.

(Drzwi aluminiowe Modern firmy Effector)

Dodatkowe wyposażenie

Panel nakładkowy to innymi słowy solidne wypełnienie drzwiowe, które zwiększa funkcjonalność drzwi oraz pozytywnie wpływa na  walory wizualne produktu. W ofercie dostępne są panele nakładkowe: jedno- lub dwustronne. Mała ilość krawędzi, jakie znajdują się na tego typu drzwiach, ułatwia okresową pielęgnację drzwi oraz zachowanie ich na długo w niezmienionym stanie.

Inne proponowane przez firmę Effector rozwiązanie, zwiększające bezpieczeństwo, to automatyczny i wielopunktowy zamek o elektrycznym napędzie, wykorzystujący możliwości czytnika linii papilarnych.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 1, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty