Start Arrow InstalacjeArrow Wentylacja z odzyskiem ciepła: o jej instalacji zdecyduj wybierając projekt domu energooszczędnego

Wentylacja z odzyskiem ciepła: o jej instalacji zdecyduj wybierając projekt domu energooszczędnego

Zobacz także:

projekty domów energooszczędnych

Projekty domów energooszczędnych: wybierz dom, który będzie dla Ciebie oszczędzał!

Ta kolekcja projektów jednorodzinnych to domy, które nie tylko wspaniale wyglądają, ale również oszczędzają dla swoich właścicieli. Projekty z tej serii w standardzie są wyposażone w pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny.

projekty-domow-nowoczesne-stodoly-1

Nowoczesne stodoły. Modne projekty domów jednorodzinnych

Idealne na wąskie działki, energooszczędne i ekologiczne, proste w budowie – „nowoczesne stodoły” to trend architektoniczny, który docenia coraz większa grupa inwestorów, planujących budowę domu jednorodzinnego. Czym charakteryzują się te najmodniejsze projekty domów i czy rzeczywiście zdominują rynek budownictwa jednorodzinnego w Polsce?

Jak działa pompa ciepła powietrze-woda? Sprawdź, po jakim czasie zwróci się inwestycja?

Pompa ciepła powietrze-woda jest alternatywą dla tradycyjnych bojlerów i pozwala zmniejszyć co najmniej o połowę rachunki za przygotowanie ciepłej wody. Jeżeli zależy nam również na tym, aby ciepła woda płynęła natychmiast po odkręceniu kranu, a więc nie następowała strata zimnej wody – pompa ta jest najlepszym rozwiązaniem.

Rekuperatory: projekt instalacji dla domu jednorodzinnego

System wentylacji, który w sposób mechaniczny wymusza wymianę powietrza i wyposażony dodatkowo w rekuperator, umożliwiający odzyskiwanie ciepła (rekuperację), sprawia, że domy energooszczędne są bezpieczne dla zdrowia i samopoczucia swoich mieszkańców. W pomieszczeniach nie koncentrują się takie składniki powietrza, jak dwutlenek węgla, para wodna czy inne związki chemiczne, wydzielane z materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 18, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty