Start Arrow Wiadomości Arrow Więcej niż grzejnik

Więcej niż grzejnik

Za sprawą nowych technologii znane od dawna urządzenia stają się coraz bardziej wielofunkcyjne. Projektanci grzejników Purmo Delta idą z duchem czasu, oferując modele, które oprócz tradycyjnych zastosowań doskonale sprawdzają się w roli eleganckiej ławki lub bufetu.

Delta Bench, Purmo

Purmo Delta nawiązuje swoim designem do klasycznych grzejników żeliwnych, stanowiąc ich nowoczesną wersję. To unikalne połączenie piękna formy, innowacyjności i użyteczności. Zostały zaprojektowane w taki sposób, że nie tylko zapewniają komfort cieplny w pomieszczeniu, ale z powodzeniem mogą być również wykorzystane jako funkcjonalny i stylowy mebel.

Delta Column Bench, Delta Column Bench V oraz Delta Bar wyróżniają się wysoką trwałością i zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Spawane są laserowo, co praktycznie wyklucza możliwość powstawania korozji, ponieważ wykonana tą metodą spoina ma minimalną szerokość i jest jednolita składem chemicznym z materiałem grzejnika. Ich niezwykle pomysłowe oraz praktyczne konstrukcje umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni i oryginalne zaaranżowanie pomieszczenia. Projektanci zadbali również o ich wysoki poziom estetyki, czyli ukryte, niewidoczne z zewnątrz podłączenie do instalacji.

Delta Column Bench to grzejnik dekoracyjny o poziomym układzie kolektorów. Opcjonalnie wyposażany jest w górny blat, dzięki czemu wygląda jak futurystyczna ławka i znajduje zastosowanie jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Grzejnik dostępny jest w 4 wysokościach (od 387 do 537 mm) oraz w 5 długościach (od 1535 do 2835 mm).

O ile Delta Column Bench z zaokrągloną płytą blatu jest świetnym wyborem dla zwolenników opływowych kształtów, o tyle miłośników kątów prostych z pewnością oczaruje ławeczka Delta Column Bench V. Design tego modelu odznacza się pionowym układem kolektorów oraz pozbawioną wystających krawędzi formą, dzięki czemu pomieszczenie zyskuje na ustawności.

Z kolei Delta Bar to wyjątkowe i niezwykle efektowne połączenie grzejnika z bufetem. Górny blat w kształcie elipsy przypomina kontuar w klimatycznym pubie lub przytulnej kawiarni. Doskonale sprawdzi się na każdej uroczystości, ułatwiając serwowanie napojów, przekąsek i deserów. Dostępny jest w 2 wysokościach (940 i 1050 mm) i 3 długościach (720, 920 i 1120 mm). Płyta blatu wszystkich wymienionych modeli Purmo Delta może być wykonana z drewna bukowego, które uniwersalnie harmonizuje ze stylem wnętrza.

Grzejniki Purmo Delta urzekają eleganckim wyglądem i inspirują w kierunku kreatywnych poszukiwań aranżacyjnych. Łączą w sobie funkcję źródła ciepła i oryginalnego mebla. To nowoczesne i pomysłowe propozycje dla osób, które pragną nadać wnętrzu wyrazisty charakter i rozplanować przestrzeń w swoim domu w optymalny sposób.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 25, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty