Start Arrow Wiadomości Arrow Wielka wyprzedaż w Komforcie!

Wielka wyprzedaż w Komforcie!

W sklepach Komfort i na www.komfort.pl rozpoczęła się akcja wyprzedaży. Ceny dywanów, wykładzin i paneli spadły nawet o 60%. Sieć obniżyła ceny na setki produktów, robiąc miejsce nowe wzory, które pojawią się w ofercie już wkrótce.

Oferta promocyjna dostępna jest we wszystkich z ponad 100 salonów sieci w całej Polsce oraz sklepie on-line na www.komfort.pl . Obniżki cen paneli sięgają 40%, wykładzin 50%, a dywanów nawet 60%.

W wyprzedażowej ofercie znalazły się setki produktów z różnych segmentów cenowych – zarówno ekonomicznych, jak i ekskluzywnych. Wśród nich m.in.:

Dywany Flokato – linia super miękkich dywanów typu shaggy, dostępnych w 5 modnych kolorach (szary, jasny beż, ciemny beż, antracyt, terra). Rozmiar 190 x 270 cm. Cena promocyjna 499 zł (cena regularna 799 zł)

Dywan Rhapsody – ekskluzywny dywan w stylu vintage wykonany z nowozelandzkiej wełny. Unikalne połączenie europejskich i perskich tradycji. Głębokie, opalizujące kolory. Rozmiar 236 x 297 cm. Cena promocyjna 2499 zł (cena regularna 5499 zł)

Panel Dąb Liguria – rozmiar 129 x 19,4 cm, klasa AC4, grubość 7 mm. Elegancki jasny odcień sprawia, że nadaje się zarówno do dużych, jak i niewielkich pomieszczeń, które rozjaśni i powiększy optycznie. Cena promocyjna 19,95 zł/mkw (cena regularna 32,99 zł/mkw)

Akcja trwa do 25 lutego br. lub do wyczerpania zapasów. Cena na promocyjne wykładziny i panele może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Oferta nie dotyczy usług oraz produktów przecenionych.

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 19, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza