Start Arrow Wiadomości Arrow Wielofunkcyjna kabina parowa

Wielofunkcyjna kabina parowa

Lista korzyści dla naszego organizmu, jakie płyną z kąpieli parowej, jest bardzo długa. Oczyszcza ona i pielęgnuje nasze ciało, a my sami czujemy się odprężeni i zrelaksowani. Wysoka temperatura wpływa na obniżenie ciśnienia krwi i pomaga rozluźnić mięśnie. Jej zalety jako pierwsi odkryli starożytni Grecy i Rzymianie. Teraz z jej zalet możemy skorzystać także i w domowym zaciszu.

Wielofunkcyjna kabina parowa SenseSation od HOESCH łączy w sobie komfort korzystania i ciekawy design. Transparentny front wykonany jest z hartowanego szkła. Ściana funkcyjna kryje za sobą rozwiązania techniczne, zaś ściana grzewcza zapewnia przyjemne ciepło. Natryskowa głowica główna, wąż Kneippa i dysze do masażu to podstawowe części urządzenia, które odpowiedzialne są za przyjemną i pobudzającą kąpiel.

(Kabina SenseSation, fot. HOENSCH)

Zintegrowany panel pozwala sterować całym systemem za pomocą dotyku. Dzięki niemu w mgnieniu oka możemy podświetlić kabinę na jeden z wielu wspaniałych kolorów. Urządzenie zaopatrzone jest też w funkcję aromaterapii – aromat eukaliptusa i jodły działa antyseptycznie, zapach trawy cytrynowej wprawia nas w dobry nastrój, zaś aromat miodu i goździków przywraca utraconą harmonię.

Autor: Informacje producenta


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 10, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty