Start Arrow Wiadomości Arrow Wielopaliwowy kocioł grzewczy na paliwo stałe

Wielopaliwowy kocioł grzewczy na paliwo stałe

Asortyment kotłów grzewczych na paliwa stałe marki PEREKO został wzbogacony o kolejną serię urządzeń. Wielopaliwowy KSW Master dostępny jest w przedziale  mocy od 12 do 30 kW.

KSW Master to seria kotłów grzewczych, w których można stosować większość rodzajów paliw stałych. Wprowadzoną innowacją jest okrągły kształt obrotowego przyłącza kominowego, pozwalający na podłączenie oraz ustawienie urządzenia w dogodnej dla użytkownika pozycji. Serię wzbogacono również o system nadmuchów w palenisku oraz dodatkowy system kieszeni wodnych. Pierwszy z nich umożliwia efektywne spalanie miału, natomiast drugi wpływa na większą sprawność i moc kotła.

KSW Master został zaprojektowany w oparciu o konkstrukcję podstawowej serii kotłów PEREKO o nazwie KSW, która obecna jest na rynku od ponad 10 lat. Materiałem stosowanym do produkcji jest blacha wykonana ze stali przeznaczonej na urządzenia ciśnieniowe do pracy w podwyższonych temperaturach (P265GH), a jej grubość wynosi 6 mm. Długoletnia żywotność kotłów PEREKO jest osiągalna również przez zastosowanie podwójnej spoiny, wykonywanej zarówno od wewnętrznej jak i zewnętrznej strony paleniska. Urządzenie wyposażono także w elektroniczny system sterowania LOGIC, który zmniejsza zużycie paliwa o 10-30% oraz wydłuża czas pracy urządzenia na jednym załadunku paliwa. Seria KSW Master dostępna jest w wersjach 12, 16, 18, 20, 24 i 30 kW.

(KSW Master marki PEREKO)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (222)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 16, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje