Start Arrow Wiadomości Arrow Windmöller Flooring Products WFP na Międzynarodowych Targach DOMOTEX 2016 w Hanowerze

Windmöller Flooring Products WFP na Międzynarodowych Targach DOMOTEX 2016 w Hanowerze

W dniach 16-19 stycznia 2016 r. w Hanowerze odbyły się Międzynarodowe Targi DOMOTEX 2016. To jedna z największych imprez na świecie poświęcona branży podłogowej i wykładzinowej. Wśród wystawców nie zabrakło firmy Windmöller Flooring Products WFP. Na powierzchni 550 m² niemiecki producent wysokiej jakości paneli laminowanych, winylowych oraz ekologicznych podłóg Purline zaprezentował wszystkie nowości, jakie znalazły się w jego ofercie w 2016 roku.

DOMOTEX to jedna z najważniejszych na świecie imprez targowo-wystawienniczych dotyczących branży pokryć podłogowych. Co roku w Hanowerze spotykają się wiodący przedstawiciele tego sektora, by na międzynarodowym forum przedstawić swoją ofertę, wymienić się doświadczeniami i nawiązać relacje biznesowe. Targi to obowiązkowa pozycja w kalendarzu producentów podłóg, architektów, projektantów i wykonawców. Impreza odbywająca się w stolicy Dolnej Saksonii to także okazja do promowania innowacyjnych rozwiązań dla rynku podłogowego, kreowania trendów oraz zapoznania się z nowościami i ciekawostkami z branży. Wśród wystawców nie zabrakło firmy Windmöller Flooring Products WFP. W Wineo Arena, na powierzchni 550 m², niemiecki producent zaprezentował kolekcje podłóg laminowanych i winylowych na 2016 rok, najnowsze rozwiązania dotyczące podłóg Purline Eco a także całą gamę nowych akcesoriów służących wykończeniu podłóg.

Stoisko firmy Windmöller cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Nie tylko mieli oni okazję zapoznać się z najnowszą ofertą producenta podłóg, ale też zasięgnąć porad ekspertów, poznać obowiązujące trendy oraz wymienić się spostrzeżeniami na temat branży i zachodzących w niej zmian. Udział w imprezie był też sposobnością do spotkania się z partnerami handlowymi oraz wypracowania strategii współpracy na najbliższe lata. Nie zabrakło też dodatkowych atrakcji. Drugiego dnia targów niemiecki producent podłóg przygotował dla zaproszonych gości niezwykły event, podczas którego losowane były liczne nagrody. Główną z nich były dwa bilety uprawniające zwycięzcę do udziału w meczach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016, które odbędą się we Francji.

Informacje o ofercie marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem  Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Windmöller Polska Sp. z o.o.
Mińska 38, 54-610 Wrocław
www.wineo-polska.pl
www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 2, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa podłogowa Trójnóg Pustynna Burza

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1640

  • Promocja

    Lampa wisząca Aida White 2pł.

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1642

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe podłogi i posadzki