Start Arrow Wiadomości Arrow Wiosenna odmiana wnętrza, tarasu lub ogrodu – najlepiej z biokominkiem!

Wiosenna odmiana wnętrza, tarasu lub ogrodu – najlepiej z biokominkiem!

W jaki sposób za pomocą jednego elementu przeobrazić wnętrze? Jak stworzyć urokliwą atmosferę na tarasie lub w domowym zaciszu? Niedrogą, a przy tym efektowną metamorfozę domu i jego otoczenia zapewnią biokominki, które stają się coraz popularniejszym elementem wystroju i źródłem przyjemnego ciepła.

Firma Kratki.pl prezentuje bogatą ofertę biokominków wolnostojących, które dzięki swojej mobilności i niewielkim rozmiarom znajdują zastosowanie nie tylko w dużych przestrzeniach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach biurowych, niewielkich mieszkaniach w bloku, na tarasach i balkonach. Modele ECHO, ROMEO i TANGO wyróżniają się niebanalną formą i specjalną konstrukcją pojemnika na biopaliwo, dzięki której korzystanie z tego urządzenia staje się w pełni bezpieczne i wygodne.

Biokominek ECHO black, fot. Kratki.pl

ECHO domowego ogniska

Biokominek ECHO to urządzenie o owalnym kształcie i formie, która harmonijnie wpisze się w wystrój nowoczesnego wnętrza lub urozmaici taras. Otwarta z obu stron konstrukcja umożliwia podziwianie palącego się płomienia i ustawienie urządzenia w dowolnym miejscu. Niewielkie kształty i lekkość biokominka (waga 7,8 kg) pozwalają na swobodne przenoszenie. Specjalny pojemnik z wkładem absorbującym dodatkowo wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet podczas przypadkowego przechylenia. Materiał pojemnika na biopaliwo wykonano ze stali nierdzewnej, a obudowa ze stali pomalowana jest trwałą farbą strukturalną. Biokominek dostępny jest w wersji czarnej, białej oraz granito. Dodatkowym wyposażeniem urządzenia mogą być odporne na wysokie temperatury ozdobne kamienie oraz drewienka ceramiczne, imitujące naturalny opał – taki element dekoracyjny umieszczony w płomieniach w pełni oddaje wizję żywego ognia.

Biokominek ECHO – cena: 260 zł

Biokominek TANGO black, fot. Kratki.pl

Romantyczne tango z ogniem

Prawdziwą ozdobą mogą się stać również biokominki o prostokątnych kształtach, osłonięte z każdej strony zabezpieczającą szybą. Taki jest model TANGO, występujący w czterech różnych rozmiarach. Jego podstawa zbudowana jest z wycinanych laserowo elementów stali, specjalnie zabezpieczonej przed korozją, uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem warunków atmosferycznych. Pozwala to korzystać z niego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Większym urządzeniem w tej samej gamie biokominków jest model ROMEO. Charakteryzuje się wysoką i stabilną podstawą w kolorze czarnym oraz podłużnym okienkiem, które wysmukla korpus. Wkład z paleniskiem osłonięty jest z czterech stron szybą, którą umiejscowiono pod specjalnym kątem, zapewniającym stały dopływ powietrza. Umożliwia to podziwianie tańczących języków ognia, a nie jednolitego płomienia. Biopaliwo spala się bezwonnie, nie emitując szkodliwych oparów, a podczas użytkowania biokominka nie powstają żadne produkty uboczne, dzięki czemu konserwacja urządzenia jest niezwykle łatwa. Aranżacja z biokominkiem ROMEO z pewnością umożliwi stworzenie romantycznej atmosfery na tarasie lub w ogrodzie.

Biokominek TANGO – cena: od 220 do 270 zł

Biokominek ROMEO – cena: od 700 do 790

Biokominek ROMEO, fot. Kratki.pl

DO OBEJRZENIA

Jak wygląda produkcja biokominków?

https://www.youtube.com/watch?list=PLB1809D96B2F4A6A6&v=-IqBuvDgZFU

Źródło:Kratki.pl

Kratki.pl
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 25, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: mała architektura, taras i ogród zimowy