Start Arrow Wiadomości Arrow Wiosenne dekoracje domu z klejami Fix All

Wiosenne dekoracje domu z klejami Fix All

Wejście do domu powinno być wizualnie atrakcyjne i zapraszać do środka. W roli interesującej ozdoby doskonale odnajdą się donice z kwiatami lub ogrodowe kratki, które trwale i szybko przymocujemy do ściany budynku z pomocą klejów Fix All marki Soudal. 

Dekorując naszą prywatną przestrzeń, zwykle koncentrujemy się na wnętrzach. Tymczasem za efekt pierwszego wrażenia i odbiór całości w głównej mierze odpowiedzialne jest zewnętrze naszego domu, zwłaszcza tzw. strefa wejścia. Świetnym pomysłem na jej udekorowanie są ozdobne kwiaty, które nie tylko poprawią wygląd najważniejszej części głównej fasady, ale również ułatwią wkomponowanie budynku w otaczającą go zieleń.

fot. Soudal

Jeżeli wybierzemy rośliny pnące, nie zapominajmy, że potrzebują one stabilnej podpory. Doskonałym rozwiązaniem są drewniane kratki, dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Montaż kratki ułatwi nam klej-uszczelniacz Fix All Flexi firmy Soudal, który dzięki wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych doskonale zdaje egzamin podczas prac na zewnątrz budynku. Klej ten charakteryzuje się bardzo ekstremalną spoiną, świetną przyczepnością do niemal wszystkich materiałów budowalnych oraz wysoką wytrzymałością połączenia. Co istotne, zastosowanie Fix All Flexi eliminuje konieczność wiercenia otworów w ścianie.

fot. Soudal

Jeżeli natomiast chcemy ozdobić wejście do domu popularnymi półkrzewami, to warto poświecić trochę czasu na wybór odpowiedniej donicy. Aby przetrwała dłużej niż jeden sezon, upewnijmy się, czy jest odporna na długotrwałe działanie mrozu. Donicę możemy postawić na podłodze lub zamocować na ścianie, co pozwoli nam zaoszczędzić trochę cennego miejsca. W tym celu najlepiej sięgnąć po Fix All High Tack marki Soudal, który wyróżnia się ekstremalnie mocnym chwytem początkowym. Klej ten doskonale sprawdzi się podczas klejenie dużych przedmiotów w sytuacji, gdy nie mamy możliwości ich mechanicznego podparcia do momentu utwardzenia spoiny.

fot. Soudal

Kleje-uszczelniacze Fix All są bardzo łatwe w aplikacji – nakłada się je ręcznym lub pneumatycznym pistoletem na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnią. Ich zalety niewątpliwie docenią wszyscy fani majsterkowania, którzy zamierzają samodzielnie przeprowadzić wiosenne prace wykończeniowe i dekoratorskie na zewnątrz lub wewnątrz swojego domu.

fot. Soudal

Z kolei fanom kolarstwa szosowego z pewnością nie umknął fakt, że kleje Fix All zdobią koszulki zawodników ekipy Lotto Soudal podczas wyścigu Giro d’Italia 2018. Z drużyną, w której barwach ściga się m.in. wielokrotny Mistrz Polski Tomasz Marczyński, firma Soudal związana jest jako sponsor tytularny od 2015 roku. Wczoraj (08.05.2018) Tim Wellens z Lotto Soudal wygrał czwarty etap Giro d’Italia, z Katanii do Caltagirone.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 10, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty