Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Wiosenne dekoracje we wnętrzu…

Wiosenne dekoracje we wnętrzu…

Wiosna już na dobre zagościła na naszych podwórkach. Pora więc wprowadzić ją do naszego wnętrza. Sprawdź nasze propozycje wiosennych dekoracji we wnętrzu i zainspiruj się!

Kwiaty – cięte i doniczkowe

Kwiaty to główna dekoracja wiosennego wnętrza. Zarówno cięte, jak i doniczkowe sprawdzą się idealnie. Pięknie też prezentować się będą gałązki krzewów, przyniesione ze spaceru. Wstawione do wazonu z wodą, szybko pokryją się baziami lub zielonymi listkami. 

Tkaniny w kwiaty 

Aby poczuć wiosnę we wnętrzu, wystarczy wymienić poszewki na poduszki, zasłony czy ręczniki kuchenne i łazienkowe. Zastąp jednokolorowe tkaniny, tkaninami we florystyczne wzory. Dzięki temu ocieplisz wnętrze i poczujesz wyjątkowy nastrój w danym pomieszczeniu. 

Wieniec na drzwiach i kwiaty przy drzwiach wejściowych

Wiosenne dekoracje warto umieścić nie tylko we wnętrzu, ale również na zewnątrz – na drzwiach oraz przy drzwiach wejściowych. Postaw więc na wieniec z gałęzi i wiosennych kwiatów. Zawieś go na drzwiach. Przy drzwiach zaś ustaw doniczki z wiosennymi kwiatami, takimi jak: tulipany, bratki, pierwiosnki, narcyzy oraz hiacynty i szafirki. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 11, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty