Start Arrow WnętrzaArrowPozostałe wnętrzaArrow Wiosenne zmiany w stylu vintage…

Wiosenne zmiany w stylu vintage…

Wiosna już na dobre zagościła za oknem. Warto więc pomyśleć o zmianie wnętrza swojego mieszkania. Tym razem proponujemy Państwu styl vintage, który wcale nie jest nudny ;-).

Styl ten nawiązuje do lat 50. i 60 i początkowo występował tylko w modzie. Wybierając styl vintage, wystarczy kilka elementów i dodatków, aby pomieszczenie nabrało tego nadzwyczajnego klimatu. Wystrój ten jest ponadczasowy, a użytkownicy coraz częściej wracają do niego. Warto pamiętać, że styl ten nie boi się mocnych akcentów i jest bardzo wyrazisty. Czerwona bądź turkusowa ściana sprawdzi się idealnie. To dzięki temu stylowi rzeczy zyskują drugie życie. Starodawna komoda bądź szafka idealnie podkreśli wystrój wnętrza. Nie zapomnij także o motywach geometrycznych. To one nadadzą charakteru wnętrzu. Wybierając meble, pamiętaj, aby były połyskujące i aby miały zaokrąglone krawędzie.

Decydując się na kuchnię w stylu vintage, zapomnij o płycie grzewczej. Nie będzie ona potrzebna, gdyż w stylu retro gotujemy na wolnym ogniu. Lodówka z kolei powinna mieć zaokrąglone brzegi i masywny uchwyt.

Polecamy także inny artykuł, znajdujący się na naszej stronie: Oryginalna i ponadczasowa. Kuchnia w stylu vintage.

Ciekawym rozwiązaniem jest udekorowanie ścian w salonie sztukaterią. Tak ozdobiona ściana, będzie wspaniałą dekoracją. Pamiętaj, aby tonacja ściany ze sztukaterią utrzymana była w jednym odcieniu.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 15, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty