Start Arrow Wiadomości Arrow Wirtualny spacer w poszukiwaniu mieszkania

Wirtualny spacer w poszukiwaniu mieszkania

Nabywcy mieszkań dostali nowe możliwości. Teraz mogą obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu, porozmawiać z doradcą i dokonać rezerwacji. Te udogodnienia pomagają w wyborze. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Osoby poszukujące nowego mieszkania nie mają tymczasowo możliwości odwiedzenia
biura sprzedaży i obejrzenia lokalu na żywo. Nie oznacza to jednak, że dokonanie wyboru i załatwienie formalności jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Wręcz przeciwnie. Nie wychodząc z domu można i porozmawiać z doradcą, i obejrzeć mieszkanie, a także je zarezerwować, uzyskując przy tym dogodne warunki zakupu. Jak to wszystko zrobić zdalnie?

Przemyślany wybór

Warto zacząć od odpowiedniego przygotowania. Teraz jest mnóstwo czasu do namysłu
i na sprawdzenie najważniejszych kwestii np. rzetelności i doświadczenia dewelopera. To bardzo ważne, żeby znaleźć tego, który jest godny zaufania. – Wówczas zyskujemy
pewność, że inwestycja zostanie doprowadzona do końca, a standard wykonania budynku i mieszkań będą na wysokim poziomie – mówi Natalia Pawlic, doradca klienta w firmie RED Development z 13-letnim doświadczeniem w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W stolicy Wielkopolski RED stawia obecnie czwarty budynek rodzinnego osiedla Red Park. Na tym etapie warto odpowiedzieć sobie na pytanie o część miasta, która będzie najbardziej sprzyjać komfortowemu życiu. W Poznaniu dużą popularnością cieszą się spokojne i zielone rejony – nieco bardziej oddalone od centrum, ale dobrze z nim  skomunikowane. Przykładem takiej części miasta jest Dębiec, który ma wiele atutów, m.in. jest miejscem kompletnym, gdzie znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: są tu sklepy, szkoły, przedszkola, miejsca rekreacji itp. Największą jego zaletą jest jednak bliskość natury. – Osiedle Red Park znajduje się w malowniczym otoczeniu parku i terenów zielonych. To idealne miejsce dla każdego, kto lubi otaczać się zielenią, a jednocześnie chce korzystać ze wszystkich uroków miasta – podkreśla Natalia Pawlic.

Wirtualny spacer i rezerwacja

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego mieszkania. Zanim podejmie się decyzję, warto obejrzeć różne ich rodzaje. Można to zrobić w trakcie wirtualnego spaceru. Cyfrowe zwiedzanie jest dostępne na stronie internetowej Red Parku. Online można obejrzeć mieszkania, które cieszą się największym zainteresowaniem, czyli dwu- i trzypokojowe. Spacer daje szansę obejrzenia wszystkich pomieszczeń i zobaczenia imponującego widoku z balkonu. W 13-piętrowym budynku znajdzie się w sumie 137 mieszkań, także czteropokojowych o powierzchni do 99 mkw. Do wyboru są wersje z osobną kuchnią lub aneksem w salonie. Każde z nich z balkonem, tarasem lub ogródkiem na parterze. Mieszkania można łączyć i zmieniać ich układ. Nieodłączną częścią procesu wyboru jest rozmowa z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania, podpowie i rozwieje wątpliwości. Teraz z łatwością można zrobić to zarówno telefonicznie i mailowo, jak i przez czat video. – Jesteśmy pewni, że wprowadzony zdalny system pomoże w podjęciu decyzji w sprawie zakupu nowego mieszkania. Tym samym umożliwiamy kupującym zdalne dokonanie rezerwacji, z gwarancją zachowania ceny. Rezerwacja będzie aktywna do końca trwania kwarantanny społecznej – zapewnia Natalia Pawlic.

Kolejnym dużym udogodnieniem jest wydłużona możliwość skorzystania z atrakcyjnego
systemu płatności 20/80, w którym przy podpisaniu umowy deweloperskiej płaci się tylko 20% ceny, a resztę dopłaca się dopiero po zakończeniu budowy. W tym czasie można zadbać o organizację kredytu.

RED Development

RED Development to doświadczony deweloper specjalizujący się w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W ciągu ponad 13 lat swojej działalności wybudował w Polsce blisko 1500 mieszkań, loftów i apartamentów. Założyciele firmy mają rozległe doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich na zagranicznych rynkach: Nowego Jorku, Bostonu czy Chicago. Doświadczenie zdobyte na wymagającym rynku międzynarodowym wykorzystują przy realizacji inwestycji w Polsce. W rezultacie osiedla mieszkaniowe sygnowane marką RED Development zdobywają uznanie zarówno nowych użytkowników, jak i jurorów prestiżowych konkursów, takich, jak np. międzynarodowy International Property Awards.

Osiedle Red Park

Osiedle Red Park zlokalizowane jest na poznańskim zielonym Dębcu, obok Lasku Dębieckiego, Galerii Dębiec i niedaleko Łęgów Dębińskich. Inwestycja podzielona jest na cztery etapy. Dotychczas RED Development wybudował 3 etapy osiedla. Aktualnie realizuje czwarty, ostatni etap Red Parku, gdzie znajdzie się 137 mieszkań o zróżnicowanej wielkości (od 34 do 99 mkw.) i liczbie pokoi (od 2 do 4). Osoby, które kupią mieszkanie w początkowej fazie budowy, mają możliwość przearanżowania lokalu według własnych potrzeb. Część z nich zaprojektowano z osobną kuchnią, część z aneksem kuchennym. Każde posiada własny balkon, taras, a w przypadku mieszkań na parterze ogródek (nawet do 267 mkw.). Mieszkańcy Red Parku mają do dyspozycji parking podziemny oraz pomieszczenia na rowery i wózki. Teren osiedla jest całodobowo monitorowany i chroniony. W okolicy są tereny zielone (m.in. park Dębina), przedszkola, szkoły, restauracje, apteki i sklepy. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi częściami Poznania (komunikacja miejska, drogi rowerowe) i miastami Polski (bliskość autostrady, stacja kolejowa Poznań Dębiec).

RED Development

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 22, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nieruchomości i prawo