Start Arrow Wiadomości Arrow WIŚNIOWSKI Budowlaną Firmą Roku według Buildera

WIŚNIOWSKI Budowlaną Firmą Roku według Buildera

Miesięcznik Builder od 13 lat nagradza firmy mające największy wpływ na rozwój branży budowlanej w Polsce. Najlepsi i najdynamiczniej rozwijający się mogą liczyć na prestiżowe wyróżnienia. W tym roku do grona laureatów dołączyła firma WIŚNIOWSKI oraz jej właściciel Andrzej Wiśniowski, zdobywając tytuły Budowlana Firma Roku 2015 i Osobowość Branży.

Firma WIŚNIOWSKI od ponad 26 lat wdraża nowatorską wizję polskiego budownictwa. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek branży, która co roku wytwarza setki tysięcy produktów dla odbiorców w kraju i za granicą. Jej wizytówką jest jakość, design i bezpieczeństwo, połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Te cztery aspekty wpisane w działalność firmy stały się jej znakiem rozpoznawczym na rynku polskim i coraz bardziej rozpoznawalnym na rynkach europejskich.

Właściciel i założyciel marki WIŚNIOWSKI – Andrzej Wiśniowski, ponad ćwierć wieku temu zaczął wprowadzać w życie własną strategię rozwoju branży. Pierwsze projekty tworzył w przydomowym garażu. Dziś zatrudnia blisko 1500 osób – specjalistów inżynierów, konstruktorów, projektantów, menedżerów produktu – i wciąż sukcesywnie zmienia oblicze polskiego budownictwa.

XIII Gala Builder Awards potwierdziła pozycję lidera w branży firmy WIŚNIOWSKI oraz efektywną strategię rozwoju prowadzoną przez jej założyciela Andrzeja Wiśniowskiego. Redakcja prestiżowego miesięcznika Builder oraz Rada Programowa wydawnictwa przyznała im tytuły  Budowlana Firma Roku 2015 oraz Osobowość Branży. Wyróżnienia wręczono właśnie podczas gali, w czwartek, 18 lutego br., w obecności licznych gości – przedstawicieli największych przedsiębiorstw branżowych, biznesu, polityki, mediów oraz uczelni technicznych. Nagrody w imieniu firmy WIŚNIOWSKI odebrał Regionalny Przedstawiciel Handlowy Leszek Piotrowski.

– Chciałbym móc powiedzieć, że ubiegły rok sprzyjał firmom budowlanym. Niestety, każdy rok niesie nadzieję i wyzwania dla branży. Spotykamy się z wieloma trudnościami od lat. Są jednak tacy, którzy potrafili sobie z nimi poradzić i wybić się na rynku. Tacy są laureaci wyróżnień Buildera – mówił podczas XIII Gali Builder Awards wydawca miesięcznika Builder Marek Zdziebłowski.

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (7733)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 25, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED