Start Arrow Wiadomości Arrow WIŚNIOWSKI dla architektów. Marka partnerem programu Builder for the Future

WIŚNIOWSKI dla architektów. Marka partnerem programu Builder for the Future

Osoby kształcące się w tym kierunku w ciągu najbliższych dekad będą decydowały o wyglądzie domów, osiedli i całych miast. WIŚNIOWSKI jest partnerem programu i pozostanie nim także w przyszłym roku. Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji odbyło się 30 maja w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Podczas Gali ogłoszono zwycięzców Konkursu dla Młodych Architektów oraz Konkursu dla Młodych Inżynierów Budownictwa. W programie Builder for the Future wzięło udział blisko 10 tysięcy młodych architektów i konstruktorów.

W przedsięwzięciu z roku na rok udział bierze coraz większa liczba zainteresowanych. To dowodzi, że idea, którą jest wspieranie studentów wydziałów architektury i budownictwa oraz początkujących architektów i inżynierów w poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności oraz kompetencji trafia na podatny grunt. Adepci Konkursu dla Młodych Architektów oraz Konkursu dla Młodych Inżynierów Budownictwa będą odpowiedzialni za nasze otoczenie, dlatego tak ważne jest, by już na etapie edukacji zaszczepiać w nich wartościowe idee. WIŚNIOWSKI – jako marka odpowiedzialna społecznie – chętnie angażuje się w projekty, które będą wpływać na przyszłość naszego społeczeństwa. Obecność marki podczas Gali i obrad Kapituły konkursowej oraz spotkań branżowych pozwoliła architektom na lepsze poznanie branży bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz poszerzenie wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach dla domów i przemysłu.

WIŚNIOWSKI dla architektów – udostępnienie plików BIM/CAD marki uczestnikom projektu

Od lat  WIŚNIOWSKI aktywnie współpracuje z architektami i wspiera ich w odpowiedzialnej pracy. Jako partner projektu marka dostarczała młodym architektom pliki BIM swoich produktów. Uczestnicy konkursu używali ich potem we własnych pracach. Biblioteka plików BIM/CAD jest jedną z platform, które łączą markę WIŚNIOWSKI z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie projektów budynków i przestrzeni uzupełnianych o bramy, okna, drzwi i ogrodzenia marki. Biblioteka BIM/CAD – która jest dostępna pod adresem bim.wisniowski.pl – to zbiór cyfrowych zapisów właściwości danego obiektu, m.in. bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń posesyjnych, stolarki stalowej i aluminiowej. Projekty produktów marki WIŚNIOWSKI zapisywane w tych technologiach pozwalają na łatwe wykorzystywanie ich w tworzeniu finalnego projektu inwestycji. To ułatwienie dla projektantów i architektów, które przyspiesza realizowanie planów inwestycyjnych.

Szkicownik Młodego Architekta

Podczas Gali odbyła się również premiera pierwszego wydania Szkicownika Młodego Architekta, który będzie pomocą w katalogowaniu pomysłów i rozwijaniu swoich zdolności. WIŚNIOWSKI jako partner programu i publikacji, stworzył w niej przestrzeń do robienia notatek wraz z grafiką bram, okien, drzwi i ogrodzeń marki w kolorach kolekcji Home Inclusive 2.0, która pozwala na zaprojektowanie spójnego i eleganckiego wizerunku posesji. Marka ma nadzieję, że jej produkty będą inspirować młodych architektów w wymagającym procesie tworzenia.

WIŚNIOWSKI

Źródło:WIŚNIOWSKI


Wszystkie komunikaty (5950)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 19, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu

Obejrzyj zdjęcia domowników