Start Arrow Wiadomości Arrow WIŚNIOWSKI nominatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

WIŚNIOWSKI nominatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Ponad 200 firm z całej Polski ubiegało się o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP, ale jedynie 18 mogło uzyskać nominację. Kapituła konkursowa, złożona z cenionych ekspertów, wytypowała tych przedsiębiorców, którzy najbardziej zasłużyli na najwyższe laury gospodarcze w kraju. Wśród nich znalazła się firma WIŚNIOWSKI nominowana w kategorii Odpowiedzialny Biznes.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze przyznawane raz w roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Celem przedsięwzięcia jest wspieranie polskich przedsiębiorców i wyróżnianie tych najlepszych. W tym roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda ogłosił zwycięzców w czterech kategoriach głównych: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes i dwóch specjalnych: STARTUP_PL i Badania + Rozwój. Wśród 18 firm pretendujących do Nagrody znalazła się marka WIŚNIOWSKI – nominowana w kategorii Odpowiedzialny Biznes. jako wyróżniająca się aktywnymi działaniami

Nominacja firmy WIŚNIOWSKI to ukoronowanie jej dotychczasowych działań związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Marka wspiera nie tylko Reprezentację Polski w Piłce Nożnej, ale też lokalne drużyny sportowe i wiele wydarzeń związanych z rozwojem fizycznym czy pomocą osobom chorym lub pokrzywdzonym przez los. Firma współpracuje również z ośrodkami kultury oraz nauki, a także wspomaga działalność organizacji zajmujących się bezpieczeństwem, w tym m.in. GOPR w Krynicy Zdrój, WOPR w Gródku nad Dunajcem czy straży pożarnej w Chorzowie.

Do najważniejszych działań CSR firmy WIŚNIOWSKI zaliczyć należy akcję „Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie”, skierowaną do dzieci z domów dziecka w całej Polsce. Część dochodów ze sprzedaży swoich produktów marka WIŚNIOWSKI przekazała na wyposażenie 11 placówek opiekuńczo-wychowawczych w bramę, drzwi lub ogrodzenie. Firma zachęciła również swoich lokalnych Partnerów Handlowych do charytatywnego włączenia się w akcję i wsparcia lokalnej społeczności poprzez montaż nagród.

Nominacja to dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie tego, że obraliśmy właściwy kierunek – kierunek obierany przez najlepszych. Wiodące przedsiębiorstwa na całym świecie od dawna dostrzegają korzyści płynące ze ścisłej korelacji ich społecznego zaangażowania ze swoimi celami strategicznymi. To procentuje. Nominacja do nagrody mobilizuje nas do jeszcze większego zaangażowania oraz odważniejszych kroków, bo każdy z nich otwiera nowe możliwości, nie tylko przed nami – mówi Andrzej Wiśniowski, właściciel firmy WIŚNIOWSKI

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (7763)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 1, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie