Start Arrow Wiadomości Arrow WIŚNIOWSKI sponsorem strategicznym Akademii Sandecja

WIŚNIOWSKI sponsorem strategicznym Akademii Sandecja

Współpraca marki WIŚNIOWSKI z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej przynosi korzyści nie tylko obu partnerom. Od teraz znany producent bram, drzwi i ogrodzeń przeleje zdobyte doświadczenie na grunt lokalny, wspierając dziecięcą szkółkę piłkarską działającą przy obecnie pierwszoligowym, a już wkrótce ekstraklasowym klubie Sandecja Nowy Sącz.

fot. Wiśniowski

Od 2014 roku marka WIŚNIOWSKI może pochwalić się tytułem O?cjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Decyzja o nawiązaniu współpracy zaowocowała wspólnymi sukcesami partnerów. Biało-Czerwoni z meczu na mecz zyskują coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej, pnąc się w światowych rankingach i ciesząc serca milionów kibiców. Partnerstwo z drużyną o tak wysokiej randze pozwoliło marce WIŚNIOWSKI na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie potencjału sportowego i przeniesienie go na grunt lokalny.

Zdobyte doświadczenie marka WIŚNIOWSKI od teraz przeleje na najmłodszych piłkarzy, zrzeszonych w akademii beniaminka Ekstraklasy klubu Sandecja Nowy Sącz. Jako Sponsor Strategiczny Akademii Sandecja marka WIŚNIOWSKI wesprze klub w wychowaniu nowego pokolenia świetnie wyszkolonych piłkarzy.

Podpisanie umowy z Akademią Sandecja to kolejny krok wykorzystywania potencjału regionu. Akademia Sandecja oferuje młodym zawodnikom profesjonalną opiekę trenerską i daje możliwość rozwoju przez szerszy pryzmat wychowawczy: wpajanie dyscypliny, zasad współpracy i zdrowej rywalizacji. Jesteśmy przekonani, że wspólnie właściwie wykorzystamy szanse drzemiące w młodych piłkarzach i pomożemy im w zwiększaniu poziomu umiejętności, co być może pomoże nam w przyszłości odkryć talenty na miarę gwiazd światowych boisk – mówi Irmina Długopolska, specjalista ds. marketingu sportowego firmy WIŚNIOWSKI.

Akademia Sandecja skupia niemal 300 zawodników wywodzących się zarówno z Nowego Sącza, jak i jego okolic. Do szkółki uczęszczają zawodnicy z Krynicy – Zdroju, Szczawnicy, Limanowej oraz Gorlic. Lata doświadczenia w marketingu sportowym firmy WIŚNIOWSKI i sportowa pasja młodych adeptów piłki nożnej to obiecujące połączenie, które doskonale wróży na przyszłość.

fot. Wiśniowski

fot. Wiśniowski

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (7035)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 31, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród