Start Arrow Wiadomości Arrow WIŚNIOWSKI sponsorem VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika w Starym Sączu

WIŚNIOWSKI sponsorem VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika w Starym Sączu

W sporcie tak samo jak w życiu, za każdym sukcesem kryje się czyjeś wsparcie. Oprócz ciężkiej pracy i talentu, zawodnicy drużyny sportowe potrzebują wsparcia, które pozwoli na rozwinięcie skrzydeł.  Dlatego też firma WIŚNIOWSKI zdecydowała się na wsparcie VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika U-10.

fot. Wiśniowski

Już po raz siódmy na murawie w Starym Sączu młodzi sportowcy rozegrają Międzynarodowy Turniej Sokolika U-10.  Zmagania najzdolniejszych piłkarzy z różnych krajów, będzie można oglądać w dniach 17-18 czerwca. Marka WIŚNIOWSKI ma zaszczyt być w gronie sponsorów tego międzynarodowego turnieju.

Międzynarodowy Turniej Sokolika U-10 to święto młodych piłkarzy. I choć to jeszcze nie zawodowcy,  ich meczom towarzyszą emocje nie mniejsze niż te podczas rozgrywek na największych stadionach świata. Uczestnicząc w tym ważnym wydarzeniu firma WIŚNIOWSKI chce podkreślić wagę przedsięwzięć kierowanych do początkujących sportowców. Wsparcie rozwoju młodych talentów i umożliwianie im doskonalenia umiejętności już wiele lat temu była jednym z priorytetów firmy w zakresie pracy na rzecz społeczeństwa w którym funkcjonuje.

Poprzez patronowanie atrakcyjnym wydarzeniom sportowych i wspieranie nietuzinkowych talentów chcemy choć w niewielkiej mierze przyczynić się do promowania sportu, zdrowej rywalizacji i zdrowego stylu życia. Tak też jest podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Turnieju Sokolika U-10. Chcemy dzielić się z młodymi piłkarzami nie tylko pozytywną energią, ale także realnym wsparciem. Za wszystkie drużyny trzymamy kciuki i wierzymy, że wszyscy mogą być zwycięzcami – dodaje Irmina Długopolska, specjalista ds. marketingu sportowego firmy WIŚNIOWSKI.

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 14, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie