Start Arrow Wiadomości Arrow Wodorozcieńczalny preparat akrylowy

Wodorozcieńczalny preparat akrylowy

Super Spec® Hp Clear Acrylic Sealer P27 to wodorozcieńczalny preparat akrylowy przeznaczony do gruntowania/uszczelniania podłoża lub ochrony wymalowań akrylowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Preparat doskonale wzmacnia gładzie gipsowe i powierzchniowo osłabione tynki. Warto podkreślić że zaimpregnowane podłoża zewnętrzne wykazują odporność na czynniki atmosferyczne, tworzenie pęcherzy, alkalia, wykwity solne i kredowanie. Dodatkowo preparat charakteryzuje łatwość aplikacji, krótki czas schnięcia oraz możliwość nanoszenia na wilgotne podłoża (bez zalegającej wody).

Zastosowanie:

  • Wewnętrzne: tradycyjne wyprawy wapienno-cementowe i cementowe, gładzie gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, budowlane bloczki konstrukcyjne, beton i drewno, impregnacja powłok akrylowych i tynków dekoracyjnych. Stosować na niektórych pionowych podłożach drewnianych, preparat może też pełnić rolę lakieru ochronnego. Produkt polecany jest także do gruntowania spoin.
  • Zewnętrzne: tradycyjne wyprawy wapienno-cementowe i cementowe, cienkowarstwowe tynki mineralne i akrylowe, budowlane bloczki konstrukcyjne i beton, impregnacja powłok akrylowych i tynków dekoracyjnych.

 

Informacje o produkcie:

  • Wydajność: od 8 m2/l do 24 m2/l w zależności od struktury i chłonności podłoża, metody aplikacji, proporcji rozcieńczenia wodą (1:1- 1:3) oraz użytego narzędzia malarskiego.
  • Kolorystyka: transparentny
  • Cena: od 29 zł brutto za 1 l (w tym 23% VAT).
  • Opakowanie: 3,78 l; 18,9 l

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 3, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów