Start Arrow Wiadomości Arrow Wolf GmbH przejmuje chorwacką firmę PRO-KLIMA d.o.o.

Wolf GmbH przejmuje chorwacką firmę PRO-KLIMA d.o.o.

Ceniony na rynku producent systemów grzewczych i wentylacyjnych WOLF GmbH wzmacnia swoją rynkową pozycję wykupując firmę PRO-KLIMA.

Historia firmy Wolf GmbH sięga 1963 roku, kiedy to w Mainburgu rozpoczyna produkcję urządzeń do suszenia chmielu. W 1970 roku Wolf wszedł w skład koncernu Salzgitter, co z kolei w 1973 roku doprowadziło do stworzenia linii urządzeń klimatyzacyjnych dla hoteli, szpitali, lotnisk, gmachów oper i teatrów oraz dla hal przemysłowych.  Rok 2015, to kolejny ważny punkt w kronice przedsiębiorstwa. Zarząd firmy, dbając o ciągłe poszerzanie skali działalności oraz dynamiczny rozwój, zdecydował się właśnie na przejęcie PRO KLIMA d.o.o – działającego od 1967 roku producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych zarówno w obiektach komercyjnych jak i w budownictwie mieszkaniowym. Dorobek PRO KLIMA stanowi dla Wolf’a doskonałe uzupełnienie aktualnej oferty firmy. Mocne strony PRO KLIMA zostaną wykorzystane w  celu wzmocnienia  pozycji rynkowej firmy Wolf GmbH w przypisanym jej sektorze działalności. By w pełni wykorzystać możliwości jakie niesie ze sobą ta współpraca trwają również ciągłe prace na rzecz stworzenia spójnej strategii oraz ustabilizowania procesów administracyjnych.

www.wolf-polska.pl
https://www.facebook.com/WolfDomzDobraEnergia

Wolf - logo

O firmie

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołów, ul. Sokołowska 36
05-806 Komorów k. Warszawy
tel. 22 720 69 01
fax 22 720 69 02
email: wolf(at)wolf-polska.pl

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 3, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty