Start Arrow Wiadomości Arrow Wolf organizuje kolejną serię szkoleń z autoryzacją – II kwartal

Wolf organizuje kolejną serię szkoleń z autoryzacją – II kwartal

Wraz z rozpoczęciem drugiego kwartału firma Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. rozpoczęła kolejny cykl specjalistycznych szkoleń. Uczestnicy spotkań, które odbędą się w Sokołowie oraz we Wrocławiu, będą mieli okazję zapoznać się m.in. z zasadami montażu i uruchamiania urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjnych producenta.

Cykl prelekcji, zaplanowanych na drugi kwartał 2016 roku, podzielony został na cztery bloki tematyczne. W ramach każdego ze spotkań poruszony zostanie szereg specjalistycznych zagadnień, związanych bezpośrednio z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej.Szkolenia przeprowadzone zostaną w atrakcyjnie wyposażonych salach szkoleniowych w Sokołowie i we Wrocławiu. Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest przesłanie dokumentów firmy lub wypełnionej ankiety (można ją pobrać ze strony internetowej www.wolf-polska.pl) na min. 5 dni przed szkoleniem na adres: serwis@wolf-polska.pl. Wszyscy uczestnicy seminariów otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Przeszkoleni Instalatorzy, którzy otrzymają autoryzację firmy Wolf, za każde zamontowanie kotła kondensacyjnego marki Wolf do mocy 40 kW otrzymują gratyfikację w wysokości 400 zł netto.

Z harmonogramem szkoleń można się zapoznać na stronie internetowej: http://de.wolf.webseiten.cc/fileadmin/content/PL/Harmonogram_szkolen/Harmonogram_szkolen_Wolf_2016_II_kwartal.pdf

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursach zarówno specjalistów żywo zainteresowanych branżą grzewczą, jak i prywatnych inwestorów, którzy zastanawiają się nad wykorzystaniem urządzeń firmy Wolf we własnym domu.

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36
05-806 Komorów k. Warszawy
tel. 22 720 69 01
fax 22 720 69 02
email: wolf(at)wolf-polska.pl

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 5, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty