Start Arrow Wiadomości Arrow Wood for Life – sposób Quick-Step na łatwiejszą pielęgnację wielowarstwowych podłóg drewnianych

Wood for Life – sposób Quick-Step na łatwiejszą pielęgnację wielowarstwowych podłóg drewnianych

Nic nie przebije autentycznego piękna i kunsztu kryjącego się za prawdziwym drewnem. Nowa technologia lakierowania Wood for Life firmy Quick-Step pozwala zachować piękno drewnianej podłogi z dnia montażu. Oznacza to znajome, naturalne ciepło drewna w domu, bez obaw o wilgoć, brud, zarysowanie czy plamy.

Pielęgnacja bez wysiłku

W świecie podłóg pielęgnacja drewna wielowarstwowego jest nieco bardziej wymagająca. Codzienne zabiegane życie zostawia ślady na prawdziwym drewnie, utrudniając utrzymanie podłóg w idealnym stanie. To już przeszłość: Wood for Life firmy Quick-Step kładzie kres tego typu zmartwieniom. Teraz można cieszyć się autentyczną, drewnianą podłogą i zapomnieć o kojarzonych z nią obawach. Wood for Life to nowa technologia lakierowania zapewniająca drewnu lepszą ochronę. Każda deska jest indywidualnie pokrywana warstwą odporną na wilgoć, zarysowania, plamy i brud. Dzięki tej technologii zanieczyszczenia nie zagnieżdżają się w rowkach, a wilgoć nie wnika w deski. Co więcej, tak zabezpieczoną podłogę znacznie łatwiej się czyści.

Zniszczone drewniane podłogi to pieśń przeszłości

Wood for Life zapobiega powstawaniu typowych dla podłóg uszkodzeń, takich jak:
• Zanieczyszczone pory: tradycyjne drewniane podłogi – o ile nie są lakierowane – często mają nieco nierówną powierzchnię. Sprawia to, że brud i kurz przyklejają się do nich, wskutek czego podłogi wyglądają na zaniedbane. Nowa technologia Quick-Step zabezpiecza pory przed brudem, uniemożliwiając osadzanie się go w drewnie.
• Ciemne krawędzie i kurz: nie tylko pory są narażone na kurz. W przypadku wielu drewnianych podłóg pierwsze oznaki starzenia się można zauważyć na krawędziach desek i między łączeniami. Po zastosowaniu Wood for Life kurz nie ma szans zagnieździć się w szczelinach.
• Ciemna i zabrudzona faktura: faktura to coś, co wyróżnia drewnianą podłogę. Bez właściwej ochrony drewno z czasem ciemnieje i się brudzi. Warstwa ochronna ułatwia mycie podłogi i powstrzymuje brud przed wnikaniem w strukturę drewna.
• Białe krawędzie: gdy uwięziona między łączeniami wilgoć paruje, powoduje odbarwianie się drewna i uszkadza lakier. Nowa technologia lakierowania zapobiega takim sytuacjom i pozwala na szybsze i łatwiejsze usuwanie brudu i wilgoci.

Wood for Life wyznacza nowe standardy w segmencie podłóg z drewna wielowarstwowego. Od teraz, dzięki nowej technologii firmy Quick-Step, nawet drewniane podłogi mogą oprzeć się upływowi czasu i zachować piękny wygląd na zawsze.

Quick-Step

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 10, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe produkty, nowe rozwiązania