Start Arrow Wiadomości Arrow Wszystkie światła na ścianę! Annie Sloan prezentuje nową paletę kolorów farb ściennych

Wszystkie światła na ścianę! Annie Sloan prezentuje nową paletę kolorów farb ściennych

Jesień tego roku jest wyjątkowo kolorowa. A to za sprawą Annie Sloan, która stworzyła zupełnie nową kolekcję farb do malowania ścian Wall Paint. W palecie trzydziestu dwóch starannie wyselekcjonowanych kolorów znalazły się premierowe propozycje, jak również ulubione odcienie użytkowników kultowych farb kredowych.

Tej jesieni artystka, ekspertka od kolorów i legenda świata farb Annie Sloan wprowadza na rynek nową kolekcję matowych emulsyjnych farb ściennych na bazie wody. Te wyjątkowe produkty łączą najwyższej jakości pigmenty, branżową wiedzę i cały świat historii sztuki w każdej puszce. Kolekcja składa się z 32 kolorów, w tym 16 odpowiadających ulubionym kolorom z aktualnej palety farb kredowych oraz 16 nowych odcieni uzupełniających paletę Chalk Paint™. Każdy odcień jest inspirowany barwami występującymi w kultowej architekturze i wnętrzach na przestrzeni dziejów, od neoklasycznej willi Charlottenhof po terakotowe domy Maroka.

– O ile farba kredowa Chalk Paint™ może być stosowana na ścianach, zwłaszcza tych, które potrzebują farby pozwalającej ścianom oddychać, o tyle jest to przede wszystkim farba do mebli. Dosyć gęsta, a więc idealna, gdy chcesz malować drewno, metal, szkło i laminat, ale nie tak praktyczna na ścianach – wyjaśnia Annie. – Powierzchnie malowane farbą kredową wymagają również zabezpieczenia warstwą wosku lub lakieru dla ochrony w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dlatego właśnie stworzyłam moją kolekcję farb ściennych, przeznaczonych do aplikacji w jednym kroku.

Po wielu testach, udoskonaleniach i próbach, nowa brytyjska kolekcja farb ściennych została wprowadzona na rynek z końcem września tego roku. To ukoronowanie wielu lat
praktycznych badań, doświadczeń i eksperymentów Annie. – Jest szybkoschnąca, zmywalna, trwała i skomponowana z najwyższej jakości składników. Jestem zachwycona głębią i wyrazistością kolorów. Możesz naprawdę zaufać tym farbom i mieć pewność, że dadzą piękne rezultaty, a także zniosą wszelkie obciążenia związane z codziennym życiem domowników w szczęśliwym, aktywnym domu – podsumowuje Annie.

Farb ścienna Wall Paint dostępna jest w opakowaniach o pojemności 2,5 l oraz 100 ml. 

W realizacji na wykorzystano farbę Wall Paint w kolorze Carnaby Yellow.

Annie Sloan

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 13, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: sypialnia