Start Arrow Budowa domuArrow Wybieramy drzwi zewnętrzne

Wybieramy drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to wizytówka naszego prywatnego królestwa i gwarancja bezpieczeństwa. Dostępny obecnie na rynku ich szeroki wybór, pozwala na połączenie najważniejszych zalet – trwałości z niezwykłą estetyką.

drzwi_zewnetrznePrzyzwyczailiśmy się, że drzwi zewnętrzne są solidne i trwałe, a wybór modeli nie pozwala na szaleństwa aranżacyjne. Trzeba jednak zauważyć, że producenci także w kwestii drzwi wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Oferują doskonałe rozwiązania konstrukcyjne w ciekawej oprawie.

Najważniejsze dla klienta innowacje stosuje się do ochrony przeciwwłamaniowej.  Konstrukcje wzmacniające montuje się wewnątrz drzwi. Są to specjalne wypełnienia, wzmocnienia ramiaków, ukryte wewnątrz wzmocnienia oraz najnowocześniejsze systemy zasuw. Często także w zewnętrznej warstwie, schowane dyskretnie pod ozdobną warstwą wyciszającą, znajdują się dodatkowe wzmocnienia konstrukcyjne. Takie drzwi, pomimo szeregu wypełnień i wzmocnień, wyglądają równie dostojnie jak tradycyjne drewniane.

Drzwi zewnętrzne produkowane są ze stali, włókna szklanego, bądź z drewna sosnowego lub dębowego. Na rynku można również kupić drzwi zewnętrzne przeszklone, stalowe lub drewniane. Stosuje się w nich dwuszybowy antywłamaniowy pakiet w zespoleniu z szybą ornamentową, która może być na życzenie klienta barwiona i refleksyjna. Takie drzwi wyróżniają się współczynnikiem izolacyjności cieplnej oraz współczynnikiem przenikalności powietrza.

Standardem przy zakupie drzwi jest obecnie zamek listwowy wielopunktowy w okuciach, a także ościeżnica oraz próg.  Najpopularniejszymi kolorami drzwi zewnętrznych są: dąb, wiśnia, orzech i mahoń.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Promocja

    Lampa podłogowa Rosa White

  • Poszewka na poduszkę Zippo Blue

  • Oprawa podłogowa ze ściemniaczem TULMIS

  • Lampa sufitowa / plafon Galaxy 1645