Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Wybieramy nowoczesne zlewozmywaki

Wybieramy nowoczesne zlewozmywaki

Przyjemność zmywania? No, może niekoniecznie, ale na pewno nowoczesne zmywaki sprawią, że wystrój kuchni będzie elegancki i oryginalny. Spójrzmy, jakie propozycje przygotowali dla nas producenci.

Ze względu na nowe funkcje jakie spełnia dzisiaj zlewozmywak w kuchni, bardzo ważny jest materiał z którego został on wykonany. Trwałość powierzchni, odporność na plamy, zarysowania i temperaturę oraz bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością – to najważniejsze cechy jakie bierzemy pod uwagę wybierając produkt do swojej kuchni.

Autor: Franke

Zlewozmywaki jednokomore z ociekaczem nadają się do kuchni o małym metrażu, w której liczy się każdy metr kwadratowy i nie ma miejsca na dodatkową półkę z suszarką.

Autor: Kuchinox

Urządzanie kuchni to przeważnie decyzja na wiele lat. Kiedy moda przemija, stylowa elegancja pozostaje w cenie. Dzięki klasycznej formie, wpuszczany w blat zlewozmywak stanowi doskonałe uzupełnienie urządzonej tej w tradycyjnym stylu, jak i nowoczesnej kuchni.

Autor: Salsa New firmy Deante

Nowoczesne zlewozmywaki wyposażone w dodatkowe akcesoria pozwalają na wygodne przygotowywanie jedzenia, mycie warzyw i owoców, obieranie ich i rozdrabnianie.

Autor: Franke

W kuchniach urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym doskonale komponują się zlewozmywaki wykonane ze stali szlachetnej, pasujące do stalowych urządzeń AGD. Jest to wzornictwo ponadczasowe, więc z pewnością okaże się trafnym wyborem dla osób, które nie chcą eksperymentować urządzając swoją kuchnię.

Autor: Franke

Nowoczesny design oparty jest na prostych liniach i zredukowanej formie pozbawionej jakichkolwiek ozdób. Zlewozmywak wygląda więc bardzo efektownie, a jednocześnie sprawia wrażenie niezwykle trwałego i solidnego.

Autor: Metric Art firmy Villeroy & Boch

Prosty zlewozmywak o nowatorskim designie idealnie nadaje się na wyspy kuchenne, ustawione na granicy kuchni i salonu.

Autor: Metric Art firmy Villeroy & Boch

Skoro jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni jest zlewozmywak, warto zadbać o to, aby i on łączył w sobie walory praktyczne z dekoracyjnymi. Oto propozycja dla osób, które cenią minimalizm i nowoczesne wzornictwo. Projektanci zadbali tutaj o najdrobniejsze szczegóły – proste, ostre krawędzie oraz wyjątkowy, kwadratowy korek wraz z sitkiem.

Autor: Menuet firmy Deante

Czy kuchnia może być mekką pięknych kształtów i oazą czystości bez godzin spędzonych na czyszczeniu i niszczeniu skupisk bakterii? Teraz już tak. Dzięki zmywakom nanogranitowym.

Autor: Signus firmy SCHOCK

Zobacz wszystkie zdjęcia z kuchennej kategorii

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty