Start Arrow Budowa domuArrowOkna i drzwiArrow Wybieramy okna do sypialni

Wybieramy okna do sypialni

Stolarka okienna stanowi nie tylko niezbędny element wyposażenia domu, ale i jego duszę. Eksperci sieci sprzedaży Polskie Okna, pomogą dokonać odpowiedniego wyboru.

Jak wybrać okno do sypialni?

Zobacz także:

W sypialni bardzo dobrze sprawdzają się okna z wielostopniowym uchyłem, umożliwiające wygodną wentylację pomieszczenia. Regulacja uchyłu okna może być sterowana automatyczne przy użyciu ręcznej klawiatury lub z wykorzystaniem systemu zdalnego sterowania. Uchył jest wielostopniowy i regulowany dzięki czemu łatwo go dostosować do warunków pogodowych i własnych upodobań.

Planując montaż okien w sypialni warto także zwrócić uwagę na konstrukcję okna, która zapewni odpowiedni poziom wyciszenia pomieszczenia. W tym przypadku dobrze sprawdza się zastosowanie komorowych uszczelek oraz pakietów szybowych złożonych z tafli szkła o różnych grubościach – komentuje Karol Mosakowski, menedżer sieci sprzedaży Polskie Okna.

 

Okna skonstruowane z uwzględnieniem powyższych technologii poza funkcją wyciszenia, uwzględniają także wymagania budownictwa energooszczędnego, zapewniając izolację termiczną wnętrza i nie pozwalając na wyziębienie pomieszczenia. Termiczne parametry oraz ich wysoka szczelność sprawiają, że nadają się zarówno do pomieszczeń klimatyzowanych, jak i z mechaniczną wentylacją czy w budownictwie pasywnym.

 

Okna z uchyłem mogą mieć różne rozmiary i kształty, co ułatwia dostosowanie ich do oryginalnej architektury budynku. Wybór wielkości przeszklenia wpływa na poziom doświetlenia naturalnym światłem i pozwala na wykorzystanie trudno dostępnych lub skomplikowanych konstrukcyjnie powierzchni.

 

(W sypialni bardzo dobrze sprawdzają się okna z wielostopniowym uchyłem, umożliwiające wygodną wentylację pomieszczenia.)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

 • Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

 • Promocja

  Calyx listwa 2 pł. Black

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Lampa wisząca TWIST 6W LED

 • Promocja

  Zwis Burn Black 1 pł.