Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Wybieramy okno do kuchni

Wybieramy okno do kuchni

Planując zakup i montaż stolarki okiennej warto skorzystać z możliwości jakie oferuje współczesny rynek, bo odpowiedni dobór okien decyduje o ostatecznym charakterze wymarzonej inwestycji i komforcie jej użytkowania. Eksperci sieci sprzedaży Polskie Okna, pomogą dokonać odpowiedniego wyboru.

Jak wybrać okno do kuchni?

Zobacz także:

Kuchnia to pomieszczenie pobudzające zarówno zmysł powonienia, jak i estetyki, nadające wyrazu całemu pomieszczeniu. Kuchnia powinna być dobrze oświetlona i mieć zapewnioną optymalną cyrkulację powietrza. Dobrze sprawdzającym się wyborem do kuchni są okna uchylno-przesuwne, umożliwiające szybkie i bezproblemowe wietrzenie pomieszczenia.

 

Okna uchylno-przesuwne zapewniając dobrą wentylację, pozwalają także na oszczędność miejsca. Stanowią również wygodne rozwiązanie dla osób, wykorzystujących parapet jako dodatkową półkę. Korzystając z okna uchylno-przesuwnego nie ryzykuje się przypadkowego strącenia stojących pod nim naczyń lub kwiatków.

 

– W kuchni z reguły panuje podwyższona w stosunku do innych pomieszczeń wilgotność powietrza. Wynika to z dużych ilości pary wodnej powstającej podczas procesu przygotowywania potraw. Dlatego bardzo istotnym zagadnieniem jest zapewnienie szybkiej wymiany zużytego powietrza. Zatem warto pomyśleć o zamontowaniu w oknach przeznaczonych do kuchni dodatkowego nawiewnika – radzi K. Mosakowski.

(Dobrze sprawdzającym się wyborem do kuchni są okna uchylno-przesuwne, umożliwiające szybkie i bezproblemowe wietrzenie pomieszczenia.)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: okna i drzwi