Start Arrow InstalacjeArrow Wybieramy przyciski WC

Wybieramy przyciski WC

Szklane bądź wykonane z tworzyw sztucznych. Białe lub czarne. Pojedyncze albo podwójne. Wybór przycisków spłukujących jest praktycznie nieograniczony.

Najważniejsze, aby przy zakupie, nie kierować się tylko i wyłącznie modą, ale dopasować przycisk do wystroju wnętrza. W sklepach i hurtowniach instalacyjnych półki aż uginają się od przeróżnych modeli i wzorów, dlatego z właściwym wyborem nie powinniśmy mieć większego problemu.

Przyciski czy pokrętła?

TECEloop.jpg

Po pierwsze powinniśmy wziąć pod uwagę czynnik ekonomiczny. W przypadku WC najoszczędniej zakupić przyciski wyposażone w dwa klawisze – jeden opróżniający całą spłuczkę, drugi ograniczający zużycie wody nawet o połowę. Co prawda są one nieco droższe, ale wydane pieniądze szybko zwrócą się w rachunkach. Możemy też pomyśleć o tzw. armaturze obrotowej.

Opracowany przez nas mechanizm spłukujący do WC działa na podobnej zasadzie jak tradycyjne baterie do umywalki czy wanny i zapewnia spójny wygląd całego pomieszczenia – mówi Andrzej Majewski z firmy Tece– Regulacja ilości wody do zależy tylko od kierunku obrotu pokrętła.

Znaleźć igłę w stogu siana

TECEplanus_chrom.jpg

Oprócz tak ekskluzywnych i nowoczesnych rozwiązań w sklepach spotkać możemy także tradycyjne przyciski wykonane z tworzyw sztucznych, stali szlachetnej, tytanu lub coraz bardziej popularnego szkła. O tym, czy dany model będzie w łazience praktycznie niewidoczny, czy też stanie się elementem charakterystycznym i podkreślającym wystrój wnętrza przesądza w decydującym stopniu wybór koloru i sposób montażu.

W modułowej kolekcji szklanych przycisków to kupujący decyduje o tym, czy przycisk, będzie miał jednolitą barwę pasującą do płytek, czy też zdecyduje się indywidualny dobór koloru np. klawiszy spłukujących – dodaje Majewski

Producenci materiałów łazienkowych, zdają sobie sprawę z tego, że to, czy ich produkty będą się sprzedawać, zleży w dużej mierze od panującej mody i nowoczesnego wzornictwa. Starają się zatem na bieżąco odpowiadać na nasze rosnące oczekiwania – okazuje się, że nie tylko estetyczne. Dla wygody możemy nabyć mi. in przyciski elektroniczne, które o spuszczeniu wody pomyślą za nas. Jeśli szczególna wagę przywiązujemy higieny bez problemu nabędziemy produkty pokryte jonami srebra, które z kolei skutecznie zabezpieczają przed rozwojem bakterii i drobnoustrojów. Dzięki temu korzystanie z łazienki może być nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne dla naszego zdrowia.

Autor: Tece

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty