Start Arrow Wiadomości Arrow Wygodne gotowanie i swoboda aranżacji – płyta gazowa KGH 6421 TCI X marki KERNAU

Wygodne gotowanie i swoboda aranżacji – płyta gazowa KGH 6421 TCI X marki KERNAU

Wybór gazowej płyty grzewczej do zabudowy to nie tylko oszczędność miejsca, ale też rozwiązanie tańsze pod względem ceny produktu i kosztów eksploatacji w porównaniu z modelami o innym zasilaniu. Ten tradycyjny rodzaj płyty nie traci na popularności ze względu na coraz bardziej atrakcyjne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa. W ten trend wpisuje się również polska marka KERNAU, oferująca nową płytę gazową, która nie tylko zachwyca minimalistycznym wyglądem, ale i dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają pracę w kuchni.

Model KGH TCI marki KERNAU to czteropalnikowa płyta gazowa – dzięki prostej formie i ponadczasowej elegancji z łatwością wkomponuje się w wystrój klasycznej kuchni. To idealny wybór dla zwolenników gotowania nad prawdziwym płomieniem.

Płyta gazowa KGH 6421 TCI X, fot. KERNAU

Dedykowana domowym szefom kuchni

Płyta wykonana jest ze stali nierdzewnej o wyjątkowo gładkiej powierzchni, co zapewnia zarówno trwałość, modny wygląd, jak i wygodę czyszczenia. Ruszty, podtrzymujące naczynia nad płomieniem, wykonane są z żeliwa, które gwarantuje odporność na wysokie temperatury i powstawanie odkształceń. Dzięki modułowej budowie są nie tylko stabilne, ale też bez problemu mieszczą się w niemal każdej zmywarce. Standardowa szerokość – 59 cm i usytuowanie pól grzewczych na planie kwadratu sprawia, że płytę łatwo dopasujemy do zabudowy meblowej, bez większej ingerencji w strefie wyposażenia kuchni. Boczne pokrętła nie przeszkadzają podczas gotowania – sterowanie zlokalizowano od frontu urządzenia. Zapewnia to praktyczne użytkowanie i oszczędność miejsca. Ergonomiczny kształt klasycznego panelu sterowania pozwala precyzyjnie ustawić wysokość płomienia. Model KGH TCI z pewnością spełni oczekiwania średniej, jak i dużej rodziny – idealnie sprawdzi się nawet podczas intensywnego i częstego gotowania.

fot. mat. prasowe KERNAU

Solidny i w pełni bezpieczny sprzęt

Płyta marki KERNAU wyróżnia się również funkcjonalnością – zamiast kilkudziesięciu dodatkowych opcji, producent skupił się na maksymalnym udoskonaleniu najbardziej potrzebnych rozwiązań. Na uwagę zasługuje chociażby funkcja TURBO – jeden z czterech palników osiąga moc aż 3800 W, dzięki czemu można błyskawicznie ustawić najwyższą temperaturę grzania. Pozostałe pola grzewcze umożliwiają gotowanie z wysoką mocą (3000W), w trybie standardowym (1750W) lub oszczędnym (1000W). Płyta posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe, które samoczynnie odcina dopływ gazu, gdy zgaśnie płomień. Wyklucza to więc możliwość ulatniania się gazu. Ułatwieniem dla użytkowników jest również automatyczna zapalarka umieszczona w pokrętłach.

Cena: 899zł

Dane techniczne:

  • wymiary – 590x520x490 mm
  • głębokość – 51mm
  • zasilanie – gaz ziemny G20 (20mbar)
  • zasilanie LPG (opcjonalnie) – gaz płynny LPG G30 (37mbar)
  • napięcie – 230V AC, 50 Hz

Produkt dostępny na stronie: https://www.kernau.com/produkt/kgh-6421-tci-x-plyta-gazowa-do-zabudowy.html

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 29, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty