Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Wystrój Kuchni – akcesoria w różnych stylach

Wystrój Kuchni – akcesoria w różnych stylach

Urządzanie kuchni nie kończy się w momencie wyboru mebli i kolorów ścian. Tak naprawdę to dopiero początek. To dodatki i zastawa stołowa tworzą w dużej mierze wystrój wnętrza i decydują o jego klimacie. Oto nasze propozycje w kilku różnych stylach.

Zobacz także:

W nieco staroświeckiej aranżacji kuchni świetnie sprawdzą się akcesoria kuchenne w starym stylu, takie jak komplet naczyń ozdobionych klasycznym motywem kwiatowym. Warto dobrać do nich ściereczki oraz puszki ozdobione podobnym wzorem.

Autor: Isme

Biały wystrój kuchni z akcentami w jednym kolorze to bardzo popularna aranżacja wnętrza. Dobrym pomysłem jest dobranie zastawy stołowej w tych samych kolorze - na przykład biało-fioletowej, takiej, jak przedstawiona na zdjęciu.

Autor: Heatons

Czarno-biały wystrój kuchni wciąż cieszy się niezmienną popularnością. Warto do niego dobrać czarno-białe, nowoczesne akcesoria. Te przedstawione na zdjęciu są jednak na tyle uniwersalne, że mogą uzupełnić niemal każdy wystrój wnętrza.

Autor: Very.co.uk

Przedstawiona na zdjęciu zastawa stołowa w kolorze oliwkowym z roślinnymi motywami to idealna propozycja dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej.

Autor: Heatons

Propozycja dla roztargnionych: różniące się od siebie kolorami puszki na rozmaite produkty kuchenne sprawią, że nigdy już nie pomylimy soli z cukrem. Ponadto świetnie uzupełnią nowoczesne aranżacje kuchni.

Autor: House of Fraser

Akcesoria kuchenne ozdobione zabawnymi rysunkami pomogą stworzyć wystrój wnętrza z przymrużeniem oka.

Autor: House of Fraser

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza