Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Wystrój Kuchni w stylu nowoczesnym

Wystrój Kuchni w stylu nowoczesnym

Rustykalne aranżacje kuchni zdecydowanie nie są dla każdego. Osoby młode i aktywne często preferują bardziej nowoczesne, proste aranżacje. Wnętrze zaaranżowane w stylu nowoczesnym niekoniecznie musi być jednak zimne i bezduszne, choć czasem panuje takie mylne przekonanie. Z całą pewnością powinno jednak być pomysłowe i oryginalne.

Trudno sobie wyobrazić nowoczesną aranżację sypialni lub salonu bez sztuki współczesnej na ścianach. Moda ta powoli zaczyna wkraczać i do kuchni.

Autor: archiwum DOM.pl

Oryginalnego, nieco "miejskiego" charakteru nadadzą wnętrzu ramki, w których zamiast obrazków znajdą się napisy. Jeśli do tej aranżacji dodamy lampę w oryginalnym, nieco surowym kształcie, uzyskamy ciekawą aranżację kuchni, raczej dla młodych osób.

Autor: House of Fraser

Czerń i biel to najprostszy zestaw kolorystyczny, dzięki któremu możemy uzyskać nowoczesną aranżację kuchni. Jeśli już mamy czarno-białe meble, świetnym uzupełnieniem będzie nowoczesna w formie zastawa stołowa w tych samych barwach.

Autor: Matalan

Do urządzonej w stylu nowoczesnym kuchni nie pasuje staroświecka zastawa. Dlatego też warto do niej dobrać naczynia w zdecydowanych kolorach i oryginalnym kształcie.

Autor: House of Fraser

Komponowanie nowoczesnego wystroju kuchni potraktujmy jako kompleksowe zadanie. Wszystko powinno być dosyć proste w formie, a zarazem intrygujące. Współgrać ze sobą muszą meble, naczynia i obrazy na ścianach.

Autor: archiwum DOM.pl


Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty