Start Arrow Wiadomości Arrow Wzór idealnej ergonomii – spłuczka ciśnieniowa SCHELLOMAT

Wzór idealnej ergonomii – spłuczka ciśnieniowa SCHELLOMAT

Trwałość i bezawaryjność to podstawowe wymagania, które stawia się armaturom stosowanym zwłaszcza w łazienkach publicznych. Seria spłuczek ciśnieniowych do WC SCHELLOMAT gwarantuje coś więcej – oszczędność i dobry design.

Spłuczka ciśnieniowa SCHELLOMATGwarantuje oszczędność wody. fot. SCHELL

Obecnie trwałość rozwiązań nie jest już jedynym argumentem przy projektowaniu wnętrz publicznych. W grę wchodzą takie aspekty, jak oszczędność zasobów i estetyka wyposażenia. Wygląd pomieszczeń sanitarnych w dużej mierze wpływa na wizerunek instytucji, dlatego tak dużą wagę przykłada się obecnie do dobrego designu. Spłuczki ciśnieniowe SCHELLOMAT łączą w sobie wszystkie najważniejsze zalety wysokiej jakości wyposażenia łazienkowego: są odporne na uszkodzenia, atrakcyjne pod względem wzorniczym, a przy tym pozwalają oszczędzać wodę.

Solidne rozwiązanie

Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT gwarantuje niezawodność i oszczędność wody na wysokim poziomie. Wkład z tworzywa sztucznego nie ulega korozji, zaś automatyczna iglica czyszcząca dyszę daje pełną gwarancję bezawaryjnego działania. Korpus został wykonany w całości z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu, dzięki czemu jest odporny na wszelkie uszkodzenia. Spłuczka jest uruchamiana za pomocą przycisku na szczycie korpusu. Armatura w wersji SCHELLOMAT SILENT ECO została ponadto wyposażona w dodatkowy mechanizm spłukiwania oszczędnościowego, gdzie nastawna ilość wody spłukującej wynosi 3 litry. Wraz z niskim przepływem wody w zakresie 1,0-1,3 l/s pozwala to na ograniczenie jej zużycia. Dodatkową zaletą armatury z serii SCHELLOMAT SILENT ECO jest to, że działa niemal bezgłośnie, ze względu na I klasę szumów.

Spłuczka SCHELLOMATSILENT ECO z przyciskiem oszczędnościowym. fot. SCHELL

 

Spłuczka SCHELLOMATBASIC.
fot. SCHELL

 

Praktyczny design

Obowiązującym trendem w architekturze wnętrz jest dbałość o szczegół i eliminacja wszelkich zbędnych elementów wyposażenia. Korpus naściennej spłuczki SCHELLOMAT otrzymał kompaktowy, geometryczny kształt walca. Tym samym armatura doskonale wkomponowuje się we wnętrza o minimalistycznym wyglądzie. Symetryczne podziały korpusu sprawiają, że wygląda on bardzo nowocześnie, a stylowa rozeta pozwala na estetyczny montaż do ściany. Korpus został zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić dostęp do mechanizmu w razie potrzeby serwisowania. Jego lśniąca, gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie w czystości.

Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT BASIC, cena katalogowa netto: od 299,28 do 526,36 PLN
Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT SILENT ECO, cena katalogowa netto: od 598,14 do 708,96 PLN
Więcej informacji na stronie www.schell.eu

Informacje o firmie:

SCHELL Polska Sp. z o.o., będącą polskim oddziałem SCHELL GmbH & Co.KG, jet obecna na polskim rynku od 11 lat. Należy do wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych w branży armatury sanitarnej. Bogate portfolio obejmuje takie grupy produktów jak: armatura sanitarna, przyłączeniowa, grzewcza i gazowa, systemy spłukiwania do WC i pisuarów oraz zawory kątowe. Dzięki swojej kompleksowej ofercie, powstałej w oparciu o siedemdziesięcioletnie doświadczenie i europejskie standardy jakościowe, firma wychodzi naprzeciw wymagającym potrzebom architektów i planistów przestrzeni publicznych. Wyznacznikiem jej działań jest hasło SCHELL inside, dające wszystkim inwestorom i użytkownikom gwarancję wysokiej jakości, długowieczności i bezawaryjności rozwiązań sygnowanych marką SCHELL. Funkcjonalność i wzornictwo asortymentu sygnowanego marką SCHELL doceniło już wielu projektantów w całej Europie.

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 7, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje