Start Arrow Wiadomości Arrow Z dużą dozą swobody – niezwykłe oświetlenie z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting

Z dużą dozą swobody – niezwykłe oświetlenie z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting

Nowoczesne elementy aranżacyjne nie tyle narzucają określony sposób użycia, ile raczej poszerzają horyzonty kreacji twórczej. Dzięki charakterystycznym lampom z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting stać się możemy nie tylko odbiorcą, ale i twórcą, kreując własną, niepowtarzalną kompozycję świetlną.

Finezyjne upięcie

SPIDER marki Nowodvorski Lighting

W kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy cały wachlarz możliwości aranżacyjnych. Linię tę tworzy bowiem aż trzynaście różnych modeli, wśród których znajdują się propozycje z jednym, pięcioma, jak również aż siedmioma punkami świetlnymi. Tym, co wyróżnia kolekcję SPIDER jest nieograniczona ilość kombinacji, jakie możemy stworzyć dzięki żarówkom umieszczonym na trzy metrowych  kablach. Umiejętnie upinając poszczególne przewody na suficie osiągniemy industrialny i surowy efekt zwiniętego kabla lub też kompozycję o kształcie pająka. Wszechstronność kolekcji SPIDER marki Nowodvorski przejawia się również w szerokiej gamie kolorystycznej. Minimalistyczne przewody dostępne są bowiem zarówno w klasycznych odcieniach czerni i szarości, jak i nasyconych barwach – czerwonym, pomarańczowym, fioletowym i zielonym.

Oryginalne i uniwersalne lampy z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting nie tylko rozjaśnią dowolne pomieszczenie ciepłym i przyjemnym światłem. Dzięki umiejętnej zabawie formą możemy bowiem stworzyć aranż, który z powodzeniem odmieni charakter wnętrz naszego domu.

Kolekcja SPIDER marki Nowodvorski Lighting:

SPIDER I
Cena detaliczna: 60,27 zł brutto

SPIDER V
Cena detaliczna: 232,47 zł brutto

SPIDER VII
Cena detaliczna: 318,57 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (7733)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 18, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty