Start Arrow Wiadomości Arrow Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu – oczyszczacz powietrza SAP11

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu – oczyszczacz powietrza SAP11

Smog, alergeny, kurz pełen roztoczy, bakterii i wirusów to zanieczyszczenia, których ilość w powietrzu, którym oddychamy powinniśmy ograniczać do minimum. Na szczęście większości z tych nieczystości możemy się pozbyć przy użyciu oczyszczacza powietrza.

fot. PRIME3

Propozycją, która zadowoli wszystkich pragnących czystego powietrza w swoich domach czy biurach jest nowy, kompaktowy oczyszczacz powietrza SAP11 wyposażony w bardzo skuteczny, trzystopniowy system oczyszczania powietrza.

Pierwszy z filtrów, zawierający węgiel aktywny, usuwa z powietrza szkodliwe gazy i chemikalia, m.in. formaldehyd i lotne związki organiczne. Eliminuje również nieprzyjemne zapachy. Filtr HEPA zatrzymuje aż 99,95% cząstek wielkości powyżej 0,3 μm. Natomiast jonizator skutecznie przeciwdziała rozwojowi bakterii, wirusów i grzybów.

SAP11 charakteryzuje się wysoką wydajnością, czyli ilością powietrza przefiltrowywaną w czasie 1 minuty. Wydajność urządzenia określa wskaźnik CADR, który w modelu SAP11 wynosi 40 m3/h (przepływ oczyszczonego powietrza).

Warto również zwrócić uwagę na wskaźnik temperatury i wilgotności powietrza, w który wyposażony został oczyszczacz. Pozwala on bowiem na bieżące monitorowanie tych parametrów w pomieszczeniu i reagowanie na wszelkie niekorzystne zmiany. Natomiast zastosowanie dotykowego panelu sterowania sprawia, że korzystanie z urządzenia jest proste i intuicyjne.

Cechą charakterystyczną oczyszczacza powietrza SAP11, którą z pewnością doceni wielu użytkowników, jest jego smukły kształt i nowoczesny design. Dzięki temu bez problemu zmieści się on na nocnym stoliku czy na biurku i doskonale wkomponuje w każde nowoczesne wnętrze.

Specyfikacja techniczna:

3-stopniowy proces oczyszczania powietrza:
Filtr węgla aktywowanego – eliminuje przykre zapachy, usuwa szkodliwe gazy i chemikalia, takie jak formaldehyd i lotne związki organiczne (VOC)
Filtr HEPA – zatrzymuje  do 99,95% cząsteczek powyżej 0,3 μm
Jonizator – odświeża  powietrze przeciwdziałając bakteriom i wirusom
CADR – przepływ oczyszczonego powietrza do 40 m3/h
Rekomendowana powierzchnia pomieszczenia do 11 m2
Dotykowy panel sterowania
Tryb nocny
2 tryby pracy: cichy i intensywny
Wskaźnik temperatury i wilgotności powietrza
Moc: 3,5 W
Zasilanie: DC 5 V
Wymiary(? x h): 11,5 x 20,9 cm
Waga: 0,7 kg
EAN: 5901750503009
Sugerowana cena detaliczna brutto: 199 zł

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 21, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: klimatyzacja i wentylacja w domu