Start Arrow Wiadomości Arrow Zainwestuj w drewnianą podłogę na lata

Zainwestuj w drewnianą podłogę na lata


Możliwości marki Chapel Parket są praktycznie nieograniczone: ponad 50 kolorów, 3 rodzaje klepek oraz 10 wzorów kasetonów, 4 selekcje drewna, deski w szerokości od 85 mm aż do 385 mm, 6 sposobów wykończenia drewna. Sumując daje to ponad 60 tys. różnych kombinacji! A i tak to nie wszystko, gdyż marka realizuje także indywidualne zamówienia dostosowane do klienta. Z tych prostych wyliczeń wynika, że niemal każdy, w tak bogatej ofercie, znajdzie coś dla siebie. Warto o tym pomyśleć tym bardziej, że teraz podłogi można nabyć w okazyjnych cenach.

Promocja obejmuje elementy wykonane z materiału inżynieryjnego (warstwowego). Drewno takie, z uwagi na swoją budowę, dedykowane jest również do montażu na ogrzewaniu podłogowym – nie blokuje przepływu ciepła.

Wyprzedaż dotyczy desek i klepek z serii Chapel Parket i Chapel Minster, jak również desek Avance Floors. Warto zauważyć, że obniżki cen obejmują materiał standardowy, jednak – za dopłatą – może zostać poddany specjalnym metodom obróbki powierzchni (drewno postarzane, szczotkowane lub nacinane poprzecznie).

Szczegółowych informacji na temat cen udzielają autoryzowani dystrybutorzy podłóg Chapel Parket. Adresy sklepów dostępne są na stronie internetowej www.chapelparket.pl, w zakładce „Sprzedawcy”.

Taniej można nabyć deski Chapel Parket w selekcji Rustic A/B/C Mix oraz Rustic B/C Mix o grubości 12, 15 lub 18 mm (szerokość 185 lub 245 mm). Ponadto obniża dotyczy również desek z kolekcji Chapel Minster o grubości 18 mm i szerokości 185 lub 245 mm. Podłogi te są dostępne w selekcji Rustic B/C Mix. Promocją objęte są także deski w selekcji Rustic A/B Mix z serii Avance Floors, które mają 15 lub 18 mm grubości oraz 185 lub 245 mm szerokości. Wszystkie deski z wyprzedaży mają od 600 do 2400 mm; czyli są w tzw. miksie długościowym.

Nie warto zwlekać z decyzją zbyt długo. Promocja rozpoczęła się 15 maja i potrwa do 31 sierpnia bądź do wyczerpania zapasów.

CHAPEL PARKET

Źródło:Chapel Parket


Wszystkie komunikaty (7048)

Dodane przez: AdventureMedia

Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 16, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Komentarze

Najnowsze komentarze

Karolina Odpowiedz 2019-05-19 15:52:50

Do domu to tylko drewno. My kładliśmy dębową podłogę ponad 10 lat temu. Przed Wielkanocą parkietlux robił nam renowację i podłoga wygląda jak nowa a panele przy dzieciach to w ciągu tych 10 lat to już dawno byłyby całe do wymiany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty