Start Arrow Finanse i prawoArrowDziałki i gruntyArrow Zakłócenia radiestezyjne

Zakłócenia radiestezyjne

Występowanie takich zakłóceń o dużej sile oddziaływania jest związane przede wszystkim z miejscami, w których pod ziemią występuje struktura odmienna od otoczenia, na przykład ciek wodny, ale także uskok skalny.

Wynika z tego, że można mieć działkę na terenie podmokłym i zakłócenia nie muszą występować. Mogą jednak występować bardzo silne zakłócenia na terenie zupełnie pozbawionym wody, za to nad uskokiem.

Sprawdzanie naszej działki. Najszybszym i najpewniejszym sprawdzianem czy na naszej działce są zakłócenia radiestezyjne, są pomiary różdżkarza. Najlepiej zrobić to jeszcze przed zakupem działki i albo ustawić dom zgodnie z jego zaleceniami, albo zrezygnować z kupna działki. Jeżeli mamy już działkę i stoi na niej dom to także, można zasięgnąć porady radiestety. Jest to dość droga usługa, warto więc się na nią zdecydować wtedy gdy śpimy niespokojnie a w dzień czujemy się źle. Pobyt różdżkarza na działce możemy wykorzystać również do wyznaczenia miejsca na studnię jeżeli chcemy z niej korzystać na swojej działce. Dobrze jest też obserwować zachowanie dzieci, które podświadomie unikają stref niekorzystnych. Jeżeli dziecko jest zdrowe a śpi niespokojnie, to może to oznaczać występowanie zakłóceń.

Ekranowanie: Aby zlikwidować niekorzystny wpływ promieniowania można w istniejących domach zakładać specjalne urządzenia ekranujące. Takie urządzenie może założyć w naszym domu tylko uprawniony radiesteta. W razie występowania zakłóceń o niewielkiej sile dobre efekty daje miejscowe ekranowanie matami ozdobnymi ze słomy. Można też wsypywać pod łóżko kasztany lub kłaść na podłodze skóry zwierząt. Gdy dom jest dopiero budowany pod podłogą można ułożyć glinę wymieszaną z sieczką lub z trocinami. Same trociny potrafią wytłumić bardzo skutecznie nawet zakłócenia o średniej sile oddziaływania. Najlepsze efekty neutralizowania silnych zakłóceń daje rozsypanie pod najniżej położoną podłogą skorupek jajek i ułożenie na nich warstwy keramzytu grubości 20-30cm oraz dodanie trocin do betonu wyrównującego podłogi. Nie wiadomo dlaczego właśnie taki zestaw materiałów działa ekranująco, ale jest to najskuteczniejszy naturalny sposób.

Z punktu widzenia radiestezji wpływ na zakłócenia ma przede wszystkim kształt dachu. Należy unikać dachów z tzw. uskokiem nożowym w kalenicy i dachów, w którym każda połać ma inne pochylenie. Im dach jest bardziej stromy i regularny, tym wieksze prawdopodobieństwo wytłumienia zakłóceń w domu. Pokrycie dachu ma dużo mniejszy wpływ na wielkość zakłóceń. Pamiętajmy że dobrze usytuowany dom, mający stromy, regularny dach ma duży wpływ na zdrowie naszej rodziny.

Autor: Jan Kaintoch

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 20, 2008
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: fundamenty i plac budowy