Start Arrow Wiadomości Arrow Zaprawa murarska – klej do cienkich spoin

Zaprawa murarska – klej do cienkich spoin

Tradycyjny sposób przygotowywania zapraw używanych do łączenia elementów budowlanych jest pracochłonny i wymaga dużej wprawy w mieszaniu poszczególnych składników. Niewłaściwe proporcje mogą bowiem znacznie obniżyć jakość wykonanej spoiny, a tym samym osłabić całą konstrukcję. Coraz popularniejsze stają się więc gotowe mieszanki, które są łatwiejsze w użyciu, a przy tym posiadają różnego rodzaju domieszki, pozwalające na bardziej wyspecjalizowane zastosowania, jak np. łączenie na cienką spoinę.

Przykładem jest wysokiej jakości ZAPRAWA MURARSKA GRUPY PREFABET przeznaczona do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i działowych, elewacji, ogrodzeń oraz wszelkich prac murarskich prowadzonych na zewnątrz lub wewnątrz budynków z użyciem bloczków i płytek wykonanych z betonu komórkowego.

Klej do cienkich spoin GRUPY PREFABET jest suchą mieszanką cementu, dodatków mineralnych, piasku oraz domieszek chemicznych poprawiających właściwości użytkowe, dlatego nadaje się do tworzenia połączeń metodą cienkowarstwowego klejenia.

Klej do cienkich spoin GRUPY PREFABET charakteryzuje się również dobrą plastycznością, przez co z łatwością dopasowuje się do kształtu materiałów budowlanych. W połączeniu z doskonałą przyczepnością i krótkim czasem schnięcia (ok. 10 min.) gwarantuje przyspieszenie prowadzonych prac. Warto również podkreślić właściwości mrozoodporne zaprawy, dzięki którym bez obaw można ją wykorzystywać w zastosowaniach zewnętrznych.

(ZAPRAWA MURARSKA GRUPY PREFABET)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (492)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 23, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu