Start Arrow Wiadomości Arrow Zawór kombinowany regulujący dopływ wody

Zawór kombinowany regulujący dopływ wody

Bez względu na to, jakiego rodzaju baterie stosujemy w kuchni czy łazience, instalacja wodna powinna być wyposażona w zawory, które pozwalają na odcięcie wody w razie awarii a także umożliwiają ograniczenie jej zużycia.

Zawór kombinowany SCHELL COMFORT pozwala na regulację przepływu zimnej wody do dwóch urządzeń naraz z jednego podejścia. Upraszcza to znacznie prace montażowe, szczególnie w przypadkach, gdy do istniejącej już instalacji chcemy bezpiecznie podłączyć dodatkowe urządzenie w postaci zmywarki czy pralki. Solidne, mosiężne wykonanie gwarantuje bezawaryjną pracę. Lśniący, estetyczny wygląd sprawia, że zawór kombinowany SCHELL COMFORT harmonijnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnej łazienki.

Zawór kombinowany SCHELL COMFORT został ponadto wyposażony w podwójną blokadę strumienia zwrotnego. Zapobiega ona cofaniu się wody do instalacji i jej skażeniu w przypadku występowania podciśnienia w rurach, co czasem zdarza się podczas awarii wodociągu. Zawór może dodatkowo posiadać filtr o dokładności 500 mikrometrów na podłączeniu do baterii, który stanowi doskonałą ochronę armatury i gwarancję wysokiej higieny jej użytkowania.

(Zawór kombinowany SCHELL COMFORT, cena katalogowa netto: od 61,26 do 98,96 PLN)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 5, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty